Nokia E52 temen ekran po update softwerja

valdo

Fizikalc
31. dec 2008
119
27
28
OPIS:
Na telefonu Nokia E52 sem poskušal namestiti slovenski govor pri navigaciji, ker mi stvar ni ratala in me je je softwer nenehno opozarjal da naj namestim novo programsko opremo na telefon sem po eno 5 zavračanju kliknil YES (stvar sem izvajal s programom NOKIA OVI SUITE) je vse potekalo normalno do 4 koraka še backup je naredil ,nato pa je nastala tema na telefonu.
SEDANJE STANJE:
Ko telefon prižgem ostane displej temen, malo se vklopi vibra in to je to, dalje nič, tema

KAJ SE DA NAREDITI???
Da sem doma bi šel na mobitel in tam gnjavil, ampak sem kakih 1000km od Slovenije.
Telefon razen za pogovor rabim za navigacijo, saj sem brez tega izgubljen.

Prosim če kdo pozna kako spraviti telefon nazaj v življenje prek USB kabla, bom zeloo hvaležen.
Lahko tudi na ZS.
Nebi v tujini kupoval sedaj novega telefona.
Lahko tudi kak link, da najdem pot iz teme v kateri sem sedaj.
Odgovore bom lahko čekiral zjutraj in zvečer ker nimam vedno dostopa do interneta.

Hvala!

Lp
 

Saeed

Pripravnik
19. nov 2008
366
3
18
Če imaš backup podatkov, lahko narediš hard reset telefona (*#7370#). S tem ponastaviš vse nastavitve na tovarniške in bi ti morala naprava delovati.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Če se sesuje OS symbian ti hard reset ne pomagat s temi kodami . Pomaga samo Format reset da obnovi system nazaj .
Switch Off the device.
* Press and Hold down the keys Green/Talk + 3 + *.
* Switch On the device.
* If everything goes well then you will see "Formatting" screen.Password 12345
 

gmarko

Pripravnik
5. jul 2009
189
0
16
ej tupli, brez veze mu to govoriš k te itak ne bo ubogal..edin če ga boš non stop upozarjal nej vendarle ...
bonk.gif
 

gmarko

Pripravnik
5. jul 2009
189
0
16
ma vse napiše na ekranu, pa človk ne oboga navodil..ma tupli ti si dec ne pa toja baba :D
 

valdo

Fizikalc
31. dec 2008
119
27
28
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
* Press and Hold down the keys Green/Talk + 3 + *.
TUPLI hvala za poslano, tam proti 5 poskusim in sporočim ...
mogoče butasto ... sem poskušal za eno 10 sec pa se ni nic zgodilo, koliko časa naj približno drzim 1-2 min več?
resno sprašujem, backup fail imam, vsaj tako je pisalo pred instalacijo.
Hvala za trud, in čas , pivo imaš najmanj
lp
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Gsm off .držiš te tri tipke in z drugo roko prižgeš (on) gsm cca 7 sekund dokler se logo ne pokaže .In ne spuščaj do logo nobenega prsta .
 

valdo

Fizikalc
31. dec 2008
119
27
28
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
Gsm off .držiš te tri tipke in z drugo roko prižgeš (on) gsm cca 7 sekund dokler se logo ne pokaže .In ne spuščaj do logo nobenega prsta .
Ja sem naredil tocno to kja pise pa nic tema, po 3sec se vkljuci za 1 sec vibra in to je vse ... :)
telefon je kupljen februarja 2010 pri mobitelu, od takrat ni nic delano na njem, softwer kot je takrat nalozen, razen seveda včerajšnje posodobitve

lp
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Če bi bil iz LJ ali okolice bi ti rekel da ga prinesi do mene ,pa si xxxx km oddaljen .Ali če ga priklopiš nazaj na ovi suite ti ga zaznamuje in ti gre od tiste točke naprej če ga probaš fleshat ? .Si že odstranil baterijo za cca 10 minut ali več ?
 
Nazadnje urejeno:

valdo

Fizikalc
31. dec 2008
119
27
28
Kaj mislis ima uvoznik kaj posluha da uporabniku pomaga ob takih dogodkih?? Kak namig lp?
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Baterijo dej ven za cca 10 minut pa SD tudi .Ko boš dal baterijo noter probaj prižgati če ne bo šlo probaj format reset še enkrat brez SD .Kakšno je stanje baterije polno ,prazno ,polovica ?Ali polni baterijo se vidi kaj črtice ?
 

valdo

Fizikalc
31. dec 2008
119
27
28
- SD sem dal takoj ven
- sedaj sem še odstranil baterijo kot svetujes
- bojim se samo da ni druga kombinacija tipk
- prek USB nic ne zazna
- na displeju se nic ne da razbrat
- da sem v SLO bi prek BOLHE kupil 3 nova :)
- pojma nisem imel da je to tako sr...

Hvala za trud in vzpodbudo
 

valdo

Fizikalc
31. dec 2008
119
27
28
Spodaj je odgovor ki sem ga dobil od NOKIA centra oz. SLO uvoznika, res znajo pomagat

Spoštovani!

Hvala, ker ste kontaktirali Nokia Care.

Žal v Vašem primeru je prišlo do sistemske napake v napravi. V tem primeru je edino Vam preostane možnost da se obrnete na servis za popravila.

Trdi reset telefona E52 naredite po sledem postopku:
Pritisnite in pridržite naenkrat * (zvezdico), št. 3 (number button) in zeleno tipko. Počakajte da telefon zavibrira. Začetni logo Nokie se bo pojavlja na zaslonu.

Upam, da smo Vam bili v pomoč.
Lep dan še naprej!
Vesela, Nokia Care Slovenija.

Imejte zmeraj posodobljeno programsko opremo vašega telefona s pomočjo Nokia Software Updater. Za nadaljne informacije obiščite podporo in posodabljanje za Nokio na http://europe.nokia.com/A4143002#/phones/ strani. Prav tako lahko najdete tu navodila za uporabo, pomoč pri odpravljanju težav in druge storitve za uspešnejšo uporabo vašega Nokia izdelka.

Glede na podatke, ki ste nam jih posredovali, vam pošiljamo ta odgovor. Ta odgovor je izključno splošno informativnega pomena. Kljub temu, da si prizadevamo ponujati točne in popolne rešitve, tega ne obljubljamo niti ne zagotavljamo. Prav tako naš odgovor ne vsebuje nobene pravne zaveze. Za uspešno vodenje zadeve vas prosimo, da še nadalje uporabljate obstoječo oznako zadeve.

Zelo bi Vam bila hvaležna, če bi izpolnili kratko anketo o naših storitvah, saj bi tako le-te lahko še dodatno izboljšali.
Anketa bo poslana v ločenem elektronskem sporočilu.
 

valdo

Fizikalc
31. dec 2008
119
27
28
Ja če bi bil doma ... bi prisel do tebe, tako pa se moram znajti sam oz. z vasimi nasveti

sem namestil phoenix in poskusam s podrocjem ozivljanje mrtvih telefonov
muci me da ko grem korak 3 File>Open Product. Select your RM code from the window that appears. Click OK, ne nejdem aparata E52???
kdo se spozna na PHOENIX in ozivljanje mrtvih :-(

lp