NLB pay

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.296
133
63
Tole glede omejevanja aplikacij gre počasi prek vseh meja. Zato ker imam banko NLB bom imel polfunkcionalen telefon.

Obresti na depozite so že leta nične. Banka je zaslužila na nas ogromno in v preteklosti precej odpustkov dobila v proračunu (no pernatemu se denar sveti v očeh in jih skuša dodatno obdavčit, da bo do lahko še kakšno podrtijo komu plačali in podobno) in nam lahko, da v uporabo ustrezno neodvisno napravo za identifikacijo namesto, da imam za dostop do NLB podseben telefon plačan iz svojega obdavčenega denarja. ...
Pa recimo da je to kao dobro, lahko bi pa napisali, točno katere aplikacije jim niso všeč. Če to njihov app zazna, bi lahko to tudi napisal, ne pa da bluzi s tistim napisom in navodili, kje na inetu piše več o tem (ko je meni zablokiralo prejšnji ponedeljek, nisem na tistem linku našel nič, kar bi mi pomagalo osvetliti težavo).

Jernej
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.910
5.826
113
Dobro, meni s teamviewerjem se vedno dela. Ne vem, kak se odloca. Res pa nimam rootanega telefona. Ugašanje VPN je sitno, ampak teamviever ali neko tako aplikacijo pa jaz rabim... S tem da tezave z brokewelli in podobnimi ne rešijo... Zdaj so baje nekaj zaostrovali, ker ena mamka tozari, ki je najbrz imela nekaj takega na telefonu... Tega ne mores prepreciti čisto, ampak nekje je meja, ko za veliko vecino ostalih zadeva postane problem. Se malo pa bodo rekli, da moras imeti posebej telefon samo za to, pa ne smes biti v google račun vpisan, pa se se bo nasel nekdo, ki bo uspel sklikat nekaj, da mu bodo vse dol pobral...
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.573
8
38
zamenjal kartico in jo hočem dodati nazaj v apple pay...
nočna mora
klical trikrat ker zahtevajo verifikacacijo po telefonu...
pop....š
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.078
9.194
113
EU
Vseh teh programov ne nalagam rad na telefon, ker na njem imam mobilno banko.
Za take stvari uporabljam tablico, ker je tam bolj komod telovaditi z nepreverjenimi App-ji.
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
942
91
28
Ljubljana
Dobro, meni s teamviewerjem se vedno dela. Ne vem, kak se odloca. Res pa nimam rootanega telefona. Ugašanje VPN je sitno, ampak teamviever ali neko tako aplikacijo pa jaz rabim... S tem da tezave z brokewelli in podobnimi ne rešijo... Zdaj so baje nekaj zaostrovali, ker ena mamka tozari, ki je najbrz imela nekaj takega na telefonu... Tega ne mores prepreciti čisto, ampak nekje je meja, ko za veliko vecino ostalih zadeva postane problem. Se malo pa bodo rekli, da moras imeti posebej telefon samo za to, pa ne smes biti v google račun vpisan, pa se se bo nasel nekdo, ki bo uspel sklikat nekaj, da mu bodo vse dol pobral...
Jaz se zaenkrat tolažim s tem, da je problem samo TeamViewer Host in ne app nasplošno. Moram usposobiti mamino tablico, kjer je Klik ne dela več.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.430
724
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Na iOS izgleda deluje Klik tudi, ko sem za test namestil Teaviwer QuickSupport… Navaden Teamviewer sem imel ze prej namescen…

IMG_2300.png
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.168
3.464
113
V drugih novicah:

NLB obvešča, da bo za uporabo NLB Pay od zdaj zahtevan Android 9.0. in ne več 8.1.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
436
33
28
Al pa banko ;)
kolk smo ljudje čudni...:bonk:

pričakujemo oziroma zahtevamo, da grejo ponudniki storitev s časom naprej in nas ščitijo....sami pa ostajamo v praveku:bonk:

tale mentaliteta "menjat" banko, trgovino, operaterja....nas ustvarja čedalje bolj nezadovoljne.... ;)


P.S. Jest nič osebno ;)
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.430
724
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
OK... naj scitijo take, ki niso vesci takih zadev... ampak naj dajo vsaj moznost, da se lahko uporabnik sam odloci... In to, da imamo moznost izbire je samo dobro za uporabnike... Nimajo vsi moznost zamenjat mobilnik, ki so ga recimo kupili pred enim letom :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: kwa1

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.573
8
38
apple pay preko nlb visa kartice očitno ne dela ,sporočilo neuspela transakcija, pa ne samo meni ..
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.430
724
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Katero predlagaš?

To se moras pa sam odločit… ;) Sam imam N26 in Revolut…. In mi je N26 bolj všeč.. Revolut imam samo, če kaj kupujem s kitajske… dam toliko gor, kot rabim…

Sem pred kratkim prestavil varcevalni račun iz NLB na N26… ker na NLB prakticno ni bilo nic obresti… nekaj centov mesečno… Pri N26 sem prve pol meseca dobil nekih 17€… toliko nisem dobil od NLB v nekaj letih ;)
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.353
867
113
To se moras pa sam odločit… ;) Sam imam N26 in Revolut…. In mi je N26 bolj všeč.. Revolut imam samo, če kaj kupujem s kitajske… dam toliko gor, kot rabim…

Sem pred kratkim prestavil varcevalni račun iz NLB na N26… ker na NLB prakticno ni bilo nic obresti… nekaj centov mesečno… Pri N26 sem prve pol meseca dobil nekih 17€… toliko nisem dobil od NLB v nekaj letih ;)
Čisto iz firbca, kaj pa ti je na N26 bolj všeč, kot na Revolutu? Tudi jaz sem imel oba, pa sem obdržal samo Revolut. Osebno mi je boljši app, pa pri N26 me je motilo, ker se mi zdi, da je polno ”oglasov” za upgrade v višji paket.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.910
5.826
113
Meni je pa N26 ravno zaradi appa oziroma UI bolj všeč. Revolutov mi gre tok na živce, pa se nabloatan je vsega sranja polno... Sem pa zdaj bolj na revolutu, ker ima topupe in instant sepa zastonj. Pa ker imas lahko oba - osebnega in business in ker ima business placljive sepa razen internih prenosov, lepo prenesem na revolut pa potem ni treba naprej na N26.

Sparovec imam pa na n26, ker so obresti boljse.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.871
1.170
113
Revolut je z instant sepa in enkratnimi karticami v prednosti pred N26. Imaš na N26 sploh lahko več virtualnih kartic zastonj?
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.353
867
113
Revolut je z instant sepa in enkratnimi karticami v prednosti pred N26. Imaš na N26 sploh lahko več virtualnih kartic zastonj?
Zakaj pa rabiš več virtualnih kartic? Jaz sem imel najprej brezplačen račun, nato Metal in sedaj Ultra. Sedaj imam vse te fizične kartice, plus še dobil sem eno od Plus accounta, pa sploh ne vem zakaj. Zdaj se mi to valja, doma v predalu, rabim pa itak samo telefon, pa eno kartico imam za vsak slucaj s seboj.