Nežno...

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.158
3.171
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ja, sem blesav, ker to pišem, kaj naj...
Toliko sovražnega govora in sovražnih podpisov, kot je na Alterju, nisem videl nikjer.
OK, svoboda izražanja. To je eno, drugo je pa strpnost...
Tukaj je samo blatenje ene in druge strani. Pa religij (razen najhujše religije). Pa vsega, kar komu pade na pamet.

Ja, vem, žal tudi sam nasedem provokacijam in se bodem z nekaterimi, ki so... No ja, imajo pač IQ manjši od številke čevljev...

Planite po meni, kaj čakate?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.715
4.199
113
Ahhh.... pejt mal brat komentarje na 24 ur ipd... pa tam jamraj..

Tukaj je itak samo neko prcanje...
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
tole se je začelo že davno davno ko se raznim snecerjem pa patriotom ni prerezalo peruti. sedaj pa še druga stran dela isto in imaš kar imaš.
kjer napišeš kaj resnega dobiš hude sprenevedavčke in manipulatorčke tako da hitro vidiš da se ne splača.

edina varjanta je res strogo strogo moderiranje ampak glede na to da ni novega pritoka uporabnikov ki bi nadomestil vse tiste ki bi se jih stalno banalo pomeni to smrt za forum.
seveda bomo imeli nekatere ki bodo trdili da ravno zaradi nivoja ni novih uporabnikov kar je delno res, res je pa tudi da forumi na splošno umirajo že leta in so jih nadomestile fb grupe in podobne nepregledne bedarije. zraven je pa treba dodat da je alter .. kaj? kaj je specialnost/niša? ratal je precej splošen forum...
upam da dobimo kak resurgence ker ogromno znanja je bilo ravno po bolj specializiranih forumih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.158
3.171
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
tole se je začelo že davno davno ko se raznim snecerjem pa patriotom ni prerezalo peruti. sedaj pa še druga stran dela isto in imaš kar imaš.
kjer napišeš kaj resnega dobiš hude sprenevedavčke in manipulatorčke tako da hitro vidiš da se ne splača.

edina varjanta je res strogo strogo moderiranje ampak glede na to da ni novega pritoka uporabnikov ki bi nadomestil vse tiste ki bi se jih stalno banalo pomeni to smrt za forum.
seveda bomo imeli nekatere ki bodo trdili da ravno zaradi nivoja ni novih uporabnikov kar je delno res, res je pa tudi da forumi na splošno umirajo že leta in so jih nadomestile fb grupe in podobne nepregledne bedarije. zraven je pa treba dodat da je alter .. kaj? kaj je specialnost/niša? ratal je precej splošen forum...
upam da dobimo kak resurgence ker ogromno znanja je bilo ravno po bolj specializiranih forumih.
Jaz sem zato, da te dajo za moderatorja. Še kdo?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
jaz pa ne bi hotel bit niti me polovica (upravičeno) ne bi hotla met kot moderatorja.

dober je bil IbizaDriver a dvomim da se mu še vedno da ukvarjat ter toliko časa namenjat moderiranju. tudi Matey je bil med boljšimi.
 
Nazadnje urejeno:

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Alter ni obvezen. Zaenkrat se je tukaj zvedlo več kot poroča kater koli medij v slo .
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil

zakon

Guru
16. maj 2008
8.542
1.736
113
toti Maribor
tole se je začelo že davno davno ko se raznim snecerjem pa patriotom ni prerezalo peruti. sedaj pa še druga stran dela isto in imaš kar imaš.
kjer napišeš kaj resnega dobiš hude sprenevedavčke in manipulatorčke tako da hitro vidiš da se ne splača.

edina varjanta je res strogo strogo moderiranje ampak glede na to da ni novega pritoka uporabnikov ki bi nadomestil vse tiste ki bi se jih stalno banalo pomeni to smrt za forum.
seveda bomo imeli nekatere ki bodo trdili da ravno zaradi nivoja ni novih uporabnikov kar je delno res, res je pa tudi da forumi na splošno umirajo že leta in so jih nadomestile fb grupe in podobne nepregledne bedarije. zraven je pa treba dodat da je alter .. kaj? kaj je specialnost/niša? ratal je precej splošen forum...
upam da dobimo kak resurgence ker ogromno znanja je bilo ravno po bolj specializiranih forumih.
In to reče nekdo, ki žali vse povprek , ki nimajo enakega mnenja kot on:valjamse::bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi
I

Izbrisan uporabnik 474

Ob strogem moderiranju bi on prvi odletel iz foruma :)
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
očitno razumevanje napisanega ni vajina močna stran. ne morem rečt da sem začuden.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Kdorkoli Alter jemlje kot nek resen forum, potrebuje specialno obravnavo. Alter leta 2008 nikakor ni primerljiv s tem v 2022.
Kvaliteta očitno pada, še bolj me boli, da na forumu ni bejb ... booooring.

Ampak, če nimaš res česa drugega bolj pametnega za počet, je tole OK.
Koliko so pa resne izjave nekaterih, pa pove že dejstvo, da jih je tule poln go(lo)bec, v živo se jih pa ne da spoznat. Z nekaj izjemami, seveda.
Zakaj že? Verjetno jim je nerodno, ker bi jih ostali dejansko ocenjevali po napisanih nonsensih, rasističnih ter političnih (prej JJ, zdaj Golob) izjavah na forumu. Biti skrit nekje za grmom in pljuvati po drugih je bistveno lažje, kot če stopiš pred človeka in mu to poveš (ali pač "pljuneš") v faco. No, teh zadnjih je zelo malo. Je pa na tem forumu bistveno več prvih.

Imel sem čast spoznat precej normalnih alterašev, so čisto kul in razumni. Toliko v bran nekaterim, predvsem pa v informacijo, da je tu več kot očitno, poleg ostalega, kup provokatorjev. Ki jih v RL verjetno nihče ne povoha/mara .... :evil:
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.194
3.351
113
edina varjanta je res strogo strogo moderiranje ampak glede na to da ni novega pritoka uporabnikov ki bi nadomestil vse tiste ki bi se jih stalno banalo pomeni to smrt za forum.
Lani sem jasno napisal, da bo forum prej ali slej crknil, pa sem dobil banovce. A to se je letos spremenilo?
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.104
485
83
kranj
ene (za)boli, ko se jim nastavi zrcalo. in forum je pač ogledalo družbe, v kateri smo. levi in desni. ne slovenci, ne delavci, ne direktorji, ne...samo in le izključno levi in desni. seveda z vsemi izpeljankami imen in dodatnimi pridevniki za obe strani. in če pomisliš, da se hoče nekako narod osvoboditi (jup...) te delitve, pogledaš sem in vidiš, da je ta osvoboditev še daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleč.
po drugi strani sem pa nekako pomirjen, saj vem, da večina tu najbolj glasnih ne bi šla streljat migrante :) čeprav so seveda najbolj osebno prizadeti zaradi katerikoli grožnje, ki se pojavi v medijih.