Neurja 2008

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.647
6.050
113
pri taščici
Na štajerski avtocesti je zaradi neurja in stoječih vozil v smeri Maribora občasno zaprt predor Podmilj.

Pred pol urce je še malo drugače pisalo in govorilo po radiu
Sva istočasno kopirala ... jaz sem bral novico že pred kake pol ure ko sem iskal ACkamere s katerih bi bilo kaj več aktualnega videti-pa ni kamer s tunelov , kljub temu da so pokriti s preko 40 kamerami
 
Nazadnje urejeno:

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Tam spet nekaj popravljajo od uvoza Trojane proti Štajerski. Že cel teden. Pri nas pač nimamo funkcionalnih avtocest.
Je pa možno, da se tudi folk ustavlja na voznem pasu. Ne bi bilo prvič.
Očitno bo treba enkrat, da jih fino nagazi šleper in pobije enih dvajset. Potem bodo dojeli, da je to še bolj nevarno kot toča, ki ti kvečjemu stolče pleh, razbije stekla in zalije armaturo.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik predator pravi:
SNEG!!!
hysterical-1.gif

Za moj avto je bilo pa prepozno, na Pučniku mi ga je stolkla toča
crazy1.gif


Sej je kasko, ampak vseeno
jezen.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Nisi imel v garažni hiši parkiranega?

Službena parkirišča za policijo, vojsko, DHL, Adria, Generalna aviacija in mehaniki nimajo plačane garažne hiše, vsaj mi ne. Na našem koncu pa itak ni nobenega pokritega parkirišča tako da nam je vsem stolklo avte. Pa čeprav je padala samo 2-3cm debela toča.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Jap, danes je bil tudi PučnikDorf na vrsti
cry12bpy.gif
:

IMG_0216.jpg


IMG_0224.jpg


IMG_0226.jpg


A ti je fejst avto stolklo? Mi mamo luknje v severnih ruletah
uf-1.gif
in počeno strešno okno (ampak ne steklo, pleksi)
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Kake stare deke nimaš v avtu?
Da bi jo vrgel čez streho in haubo?

Ne moreš verjet ampak točno to sem šel početi, rezultat je tak, da je odejo totalno razpihalo, v tistem nenadnem nalivu sem bil v 30sekundah čisto moker. Rajši bi bil na suhem in bi "užival" v predstavi.

Ugotovitev: deka in nobena zaščitna ponjava ti ne bo pomagala 100% ker vedno te bo dobila nekje nepripravljenega. Rešitev je samo kasko, dejansko.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Jap, danes je bil tudi PučnikDorf na vrsti
cry12bpy.gif
:


A ti je fejst avto stolklo? Mi mamo luknje v severnih ruletah
uf-1.gif
in počeno strešno okno (ampak ne steklo, pleksi)

Ja toča je bila te velikosti kot maš ti na sliki, nič tragično velikega bi si mislil. Stolklo mi je streho (kakih 50 lukenj), pokrov motorja kakih 10, bok avta jih ima kakih 30, letvica je počila na strehi, zadnja desna luč prav tako.... nimaš kej, Fiat Stilo pač
evil.gif


Med vsemi vozili so jih Renaulti, Citroeni in Volvoti najslabše odnesli, Audiji so bli tudi fajn zbiti, BMWji pa so odnesli najbolje (eden je imel vsega 3 luknje)
hysterical-1.gif
.


Zavarovalnice bi lahko lastnikom BMWjem dali kak popust na kasko
hysterical-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Tako se govori
zmaga.gif


(to maš zdej za kazen ker si BMWja prodal.
grin1.gif
..se spomnm enih starih tem)
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Ja... v času toče sem bil tudi sam na Brniku in to nikjer blizi kakšnega nadstreška. Ko je začela toča sem se prav dobro vsedel v avto tako, da je ropotalo in ropotalo in na koncu pustilo par dodatnih luknjic na havbi. Streha in boki so pa zdržali. Kaj čmo. Tri vdolbinice pred dvema tednoma v LJ, sedaj pet novih vdolbinic na Brniku... saj bo še kaj - potem pa na zavarovalnico.

Nemci se res kar dobro odnesejo
wink-1.gif
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
BMW se res kar dobro drži v toči. Pri nas doma sta to poletje oba fasala. Renault Modus ima kakšnih 20 luknjic. BMW pa niti ene. Zanimiva razlika v plehu. Je pa res, da ni bila velika toča sicer bi se tudi na BMW zagotovo poznalo, Renaulta pa bi pol manjkalo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.647
6.050
113
pri taščici
Lahko zrihtam sliko kako je možu od sestrične "zrihtalo" petico v LJ na rudniku (takrrat ko je bila brezovica). Mogoče je res kaj močnejši samo ni pa "vsemogočni"
ga je tudi po "cviklih" blatnika in stebričkih naluknjalo
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
jaz z doblotom nimam niti ene luknjice od toče še. okolica brnika, kamnika, torej tam kjer je letos toča najbolj žela. očitno so razlike tudi med modeli. trikrat pa ne bom potrkal na les ker mi dol visi za avto.
 

safet_susic

Pripravnik
10. avg 2008
288
0
16
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Lahko zrihtam sliko kako je možu od sestrične "zrihtalo" petico v LJ na rudniku (takrrat ko je bila brezovica). Mogoče je res kaj močnejši samo ni pa "vsemogočni"
ga je tudi po "cviklih" blatnika in stebričkih naluknjalo

Pa saj nihce ni napisal, da je "vsemogocni". Lepo je bilo receno, da bi verjetno ob mocnejsi toci prav tako fasal poskodbe, takrat jih pac ni
rolleyes-1.gif