Neurja 2008

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
13.gif
kera štala!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.662
6.056
113
pri taščici
hudo.... tista domačija je najebala če nima poslopja zavarovanega....
Čakam na nakazilo s strani Goer, ker nam je prejšnji teden eno smreko podrlo na streho. Mi bo za orientacijo koliko "škode" se plača ob taki katastrofi...(škoda je minimalna, vendar sem prijavil, da bom dobil občutek koliko bodo radodarni....)
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.039
1.127
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Ted pravi:
Z drugo besedo: Hvala bogu:). Po tem bombardiranju mi kaj drugega kot intervencija države ne pade na pamet. Bo pa dosti biznisa za kleparje in krovce, to pa gotovo. Cene hrane bojo očitno spet šle gor, kdor ni pobral pšenice (pri nas cca. 50-70% kmetov) je ostal brez pridelka, od koruze so ostala stebla, vinogradi in sadovnjaki pa so prerešetani.
Ampak j..., a nima nihče nič zavarovano ali kaj? Vsi jokajo, kot da nimajo.
confused-1.gif


Ali pa jokajo tisti, ki nimajo, pa jih mediji prav zato radi pokažejo ...
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
V Mariboru je bilo včeraj ponekod grozno.Na mojem koncu sicer samo drobna toča, na Teznu pr mojem fotru so pa res "orehi" padali, avte vse stolklo, ponekod tudi šipe na oknih..

Ponoči pa strašen naliv in hud veter.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
A ni enkrat dolgo tega v Kamniku že "bril" tornado? V mislih imam pobočje nasproti pokopališča pri Žalah nad Kamnikom, ki je povsem gola. Ve kdo o čem govorim?
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Ted pravi:
Z drugo besedo: Hvala bogu:). Po tem bombardiranju mi kaj drugega kot intervencija države ne pade na pamet. Bo pa dosti biznisa za kleparje in krovce, to pa gotovo. Cene hrane bojo očitno spet šle gor, kdor ni pobral pšenice (pri nas cca. 50-70% kmetov) je ostal brez pridelka, od koruze so ostala stebla, vinogradi in sadovnjaki pa so prerešetani.
Ampak j..., a nima nihče nič zavarovano ali kaj? Vsi jokajo, kot da nimajo.
confused-1.gif


Ali pa jokajo tisti, ki nimajo, pa jih mediji prav zato radi pokažejo ...

Hja, mogoče pa so premije previsoke glede na potencialni prihodek. Potem ljudje pač tvegajo. Zavarovalnice pa tudi niso glupe in bodo s premijami vedno želele pokriti izplačane škode. Če bo šlo tako naprej se bodo premije še dvignile.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Gozd nad Kamnikom...
shocked-1.gif

O, Presneto, a so američani s tomahawki napadli? Pa to ne morš verjet...

A rabjo kakšno pomoč? Se javim kot prostovoljec za fizikalca, dnarja pač nimam.
frown-1.gif

Jaz sem pa mislil, kakšni revčki smo, ko nam je klet poplavilo pa cesto sfukalo.
crazy1.gif
Je pa lilo zjutraj ko pr norcih, pa veter in strele.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.817
1.721
113
radarska slika ne obeta nič dobrega
rolleyes-1.gif


se da kje kaj bolj sveže slike dobit ko2 ure stare od arso?
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
ARSO ima 10 min stare podatke kadar radar dela. Ko je nevihta nad Lisco pa podatka ni. Slika se zajema na 10 minut. V trenutku pisanja te objave je radarska slika ob 14:40. Tebe verjetno zmede časovna cona. Zapisana je UTC, poleti imamo v SLO UTC+2 uri. Torej če piše 12:40 je podatek za 14:40.
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Nisem vsega brala ampak me zanima če je med Alterjevci kdo ki je doživel v teh dneh to grozo. Lahko bi bil primeren kandidat za našo dobrodelno akcijo, ki se pripravlja nekaj postov višje.
 
Nazadnje urejeno:

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Nisem vsega brala ampak me zanima če je med Alterjevci kdo ki je doživel v teh dneh to grozo. Lahko bi bil primeren kandidat za našo dobrodelno akcijo, ki se pripravlja nekaj postov višje.

Tudi mene to zanima. Naj se javi v tisti temi!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.662
6.056
113
pri taščici
Včeraj je naše gasilce klical naš bivši član na pomoč (priženjen v okolico kamnika, 20-30km stran).
Zaradi nemogočega dostopa? tudi naši gasilci niso mogli iti pokrivat strehe.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
To ne moreš verjet, komaj se je mal zjasnilo, že prihaja spet nova runda sivih oblakov, prej je zmanjkalo toka... Ma človek ne ve več, kaj bi. Evo, je že zagrmel.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
To ne moreš verjet, komaj se je mal zjasnilo, že prihaja spet nova runda sivih oblakov, prej je zmanjkalo toka... Ma človek ne ve več, kaj bi. Evo, je že zagrmel.
Dobivate, kar smo že preživeli. Ni bilo sile
cool-1.gif

Prihaja nekaj bolj črnega s severa...
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno: