Netflix in politicna korektnost

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
ne gledamo. Tule sem prebral in videl sliko. vlečemo samo RTVSLO 1 in 2... ostalo smo skenslali...nekaj najboljšega v lajfu, kar lahko narediš.

v soboto sem ob hobi polaganju ploščic ploslušal z eno uho Radio1. v 3 urah mi je IQ padel vsaj za 50%....tolk da sem rešil še branje in pisanje... WTF fukjena raja ki to dejansko dnevno posluša...
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
No zdej sem pogledal. Res talent, ni kej. Medtem, ko nekateri ure in ure perfekcionirajo svoj nastop, da preko sita nekako pridejo v polfinale. Je za tega dovolj če je transvestit brez talenta. Kak bulshit.
Ja ampak tole eni gledajo oz. se tukaj piše in ste šli gledat na tisto stran , kar pomeni da je bilo dobro... ne posvečat pozornostim tem bedarijam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in BornSkeptic

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.369
302
83
ne gledamo. Tule sem prebral in videl sliko. vlečemo samo RTVSLO 1 in 2... ostalo smo skenslali...nekaj najboljšega v lajfu, kar lahko narediš.

v soboto sem ob hobi polaganju ploščic ploslušal z eno uho Radio1. v 3 urah mi je IQ padel vsaj za 50%....tolk da sem rešil še branje in pisanje... WTF fukjena raja ki to dejansko dnevno posluša...
daš na UNITED MUSIC STAR, Milan, Lombardy, Guns n' Roses 24h/dan, problem rešen :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ha!



še v my little pony je treba dat kaj :bonk:
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ha bos mel doma k bo hčerka prpelala punco pa hodla na feministicne forume.
Kar itroc gledajo naj bo na kljucku.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Iz tvojega compa, ti pa poskrbiš za vsebino. Čeprav še vedno neboš vedel pri vsem sranju kaka bo vsebina.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Baje LBT gay black powerfull woman.
Ker Grace Jones pa ni bila black powerfull woman.

A se kdo spomni serije ali v filma v zadnjem letu, dveh, treh, petih letih, kjer je bil na koncu filma temnopolti igralec glavni zlobnez, villan, belec pa heroj, resitelj? :)

Anyone? :fredi:
Candyman 2021
Sem slišal da pride nadaljevanje Pika Nogavičke. Tudi ta bo črna, "možača" pa je že v izvirniku bila :valjamse:

Če bo pa naslednji 007 črnka, ali pa črnec, pa pač mojih 16 eur v kinu ne bodo dobli. Škoda edino, ker bodo s tem končali kultno filmsko sago, ter ubili enega najuspešnejših filskih likov v zgodovini. Koliko berem komentarje na YT pa nihče ni navdišen ne nad žensko ne nad črncem.
Naslednji Bond bo bel. Henry Cavill upam :p
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Po moje ni problema, če imaš netflix plačan in povlečeš njegovo vsebino iz torrentov za predvajanje iz ključka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Netflix bi moral imeti transparenten rating in user reviews, da bi se lažje odločil ali kaj pogledati ali ne. Verjamem pa, da si tega ne upajo storiti, ker jim kvaliteta contenta pada, delajo pa na kvantiteti.