Navigon 6310 (MN7) kako osposobiti mape?

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Kako za vraga na tej napravi osposobiti nove mape. Naprava ima svoj interni spomin + SD kartico. Na napravi so naložene stare karte (Q4 2011) ter nekaj map na SD in zadeva dela. Vidijo se mape tako z naprave kot s kartice. Na SD kartico sem naložil nove mape (Q1 2013) in na napravi pustil vse tako kot je. Na enkrat mi prikazuje samo mape z naprave, s kartice pa ne - torej tastare mape, ki sem jih snel prek Navigon Fresh programa delajo, novih ki sem jih skopiral na SD\NAVIGON\maps pa naprava ne vidi.
13.gif


Ker pojutrišnjem potujem, sem že malo živčen in bi najraje vse zabrisal v steno. Naj kdo pomaga moji 6310 preživeti.

nahrung002.gif
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Nastavitev res nisem gledal, ker mi pri uporabi Navigon Fresh nikoli ni bilo treba. Map nisem mešal, sem pa pred telovadbo vse backupiral na disk, če bi kaj nagajalo, da imam vsaj Q4 2011 delujoče. :)

Se bom poskusil še danes malo pozabavati, a sem časovno precej omejen.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.649
28
48
58
Horjul
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Kako za vraga na tej napravi osposobiti nove mape. Naprava ima svoj interni spomin + SD kartico. Na napravi so naložene stare karte (Q4 2011) ter nekaj map na SD in zadeva dela. Vidijo se mape tako z naprave kot s kartice. Na SD kartico sem naložil nove mape (Q1 2013) in na napravi pustil vse tako kot je. Na enkrat mi prikazuje samo mape z naprave, s kartice pa ne - torej tastare mape, ki sem jih snel prek Navigon Fresh programa delajo, novih ki sem jih skopiral na SD\NAVIGON\maps pa naprava ne vidi.
13.gif


Ker pojutrišnjem potujem, sem že malo živčen in bi najraje vse zabrisal v steno. Naj kdo pomaga moji 6310 preživeti.

nahrung002.gif

Al se mi samo zdi, da si mapo na kartici poimenoval "maps", al ne bi moglo bit "map"
sprasujem se.gif
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Ob enih zjutraj, ko sem se jebal z navigacijo in samo še padel v posteljo, mi je bilo zadnje v mislih ali bo vse po sskj
smile-1.gif


@Leon2007: pardon zatipkal sem se, na kartici je folder map. Sicer obstaja tudi maps, a so mape v prvem.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Sem včeraj zrihtal, delalo je če sem zbrisal vse podatke o mapah na napravi sami. Torej nove mape na SD kartici, na napravi pa nič.