nasvet za zavarovanje Renault 5 1992

Vprasaj

Guru
15. avg 2008
1.600
546
113
Ljubljana
Do konca meseca bom registriral rabljen avto. Renault R5 letnik 1992. Imam v lasti že 2 avta, oba imata 55% in sta v pogonu, ne bom jih odjavljal.

Zanima me, kje bi čim ceneje lahko osnovno zavaroval tak avto, ki bo delal max 5000 km letno.

Ima kdo kak nasvet, kje sklenit polico, katera bo 14 pr?
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

sajkek

Guru
16. mar 2008
40.333
14.292
113
certifikata verjetno nima, rukni na wiz najbolj osnovno na 12 obrokov, prekineš ko ti je želja.verjetno ne boš vozil 24/7...
3 avte boš mel , zavarnovnje bo pa jamber... epsko.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
9.770
1.306
113
toti Maribor
Besedo "polie" (izvirno polizia) uporabljajo v Italiji za poimenovanje državne policije, uradno imenovane Polizia di Stato. V vsakdanjem pogovoru v zamejstvu in obmejnih regijah se ta izraz pogosto sliši tudi v slovenskem okolju.
 
  • Wow
Reactions: Samo Svoj