NASVET IN POMOČ

him

Pripravnik
5. maj 2008
130
0
16
Pred nekaj dnevi sem imel nezgodo. Pri delu doma sem si razbil glavo, ko sem se zaletel v zidarski oder. Kr dost velka rana. Bil sem pri dohtarjih in imama hude glavobole in bolečine. ampak do poroke pravjo, da se bo že pozdravlo
bonk.gif


Nekdo mi je predlagal, da naj pri zdravniku dobim izvid in da lahko preko odvetnika dobim nekaj težko dosegljivih everčkov. Sedaj pa me zanima ali imam res kako možnost, da dobim denar in sicer si plačujem zavarovanje pri vzajemni:

- OSNOVNO
- DODATNO
- DOPOLNILNO

Ali je sploh možno kaj iztržit iz tega ali bi moral imet NEZGODNO ZAVAROVANJE sklenjeno. Zanima me, če je sploh kak način, da se pride do dnarja, ker bi mi prav prišel ob nakupu drugega vozila, ker sedanjemu bo kmalo odklenkalo.
HVALA ZA POMOČ
LEP POZDRAV
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Napisal si, da se je nezgoda dogodila doma, torej iz naslova odgovornosti zavarovanja nepremičnine in/ali premičnine odpade, razen če je zavarovanje sklenjeno drugače, a mislim, da iz tega naslova ne bo nič. Žal.

Vzajemna?

Če dopolnilno prostovoljno zavarovanje (tisto, ki ga plačuješ okoli 21-22 evrov mesečno ali več)(za kritje doplačil do polne cene zdravstvenih storitev) vključuje tudi nezgodno zavarovanje (če že, je ponavadi brez dnevne odškodnine - ni pa nujno), potem iz tega naslova lahko zahtevaš odškodnino.

Za komentar na dodatno, bi moral pa kaj več napisati, predvsem, za kakšne rizike si dodatno zavarovan.


Ali pa
telephone7.gif
v roke in klic na Vzajemno.
 

raketa

Pripravnik
25. sep 2007
222
6
18
Gorenjska
www.lomm.si
Zanima me če zavarovalnice tudi kaj pokrijejo ko obiskuješ zasebnega fizioterapevta.Sem športnik in mi poškodbe niso uspeli dobro pozdravit, tako da sem se moral odločiti za zasebno fizioterapijo Jaz mislim da ne,sam bom vseeno vprašal ker nobeno vprašanje ni butasto:)