Naravni zdravilni gaj- Tunjice pri Kamniku

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
O tej zadevi je bilo že nekajkrat govora po TV in drugje, zadnjič sem pa slučajno "prisluškoval" pogovoru ki je tekel o tem kraju.
Mogoče kdo od vas to zadevo pozna, ima izkušnje?


Sam sicer nisem pripadnik teh ljudi verjamejo v bioenergijo in podobno oz. si z njo nisem nikoli dal opravka. Sem pa nasplošno mnenja da ne verjamem v določene stvari dokler ne izkusim in ne oporekam dokler ni dokazano nasprotno da ne obstaja.
wink-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Najbolš da greš sam poskusit, saj ni neka blazna cena.

Sam še nisem šel. Po moje je tko, če prideš tja skeptičen itak ne bo nič, če pa prideš z nekim upanjem pa morda bo..
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Jaz sem bil letos tam s kolesom, malo pofirbcal in šel naprej. Zna biti pa zanimivo. Šel bi si slikat auro
evil.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Citat:
Uporabnik SpEkTr pravi:
Jaz sem bil letos tam s kolesom, malo pofirbcal in šel naprej. Zna biti pa zanimivo. Šel bi si slikat auro
evil.gif

Hehe, jaz sem isto s kolesom prišel do une lesene kučice, videl tam za par avtobusov čudaških stark in veselo obrnil. Zgleda da se že v tako kratkem času veliko energije dobil, ker je nazaj proti Kamniku letelo ko hudič ... do konca klanca navzdol
grims-1.gif
 

roseanne

Pripravnik
9. avg 2007
364
0
16
ena moja sodelavka je šla tja 2x ali 3x. vsa vzhičena mi je opisovala, kako je na določenih prav čutila energijo, ki je šla po njenem telesu in da je bila to "oh in sploh" dobra izkušnja.
ampak po moje moraš verjeti v to - jaz s svojim skepticizmom gotovo ne bi čutila nič. pač na te bioenergetske zadeve ne dam nič.

poskusi...
 

Amilo

Zelenc'
10. avg 2007
21
0
1
V Tunjicah sem bil pred leti in verjemite v gozdu ni težko se umiriti in začutiti lahen hlad... Domačini pravijo, da je tole za lastnika sekira v medu
smile-1.gif
a doma tako ni še nihče postal prerok. Torej, če hočeš verjeti, da deluje ali ne deluje boš vedno imel prav