namizni racunalnik HP EliteDesk 800 G3

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.765
212
63
za starejsega gospoda iscem primeren racunalnik za youtube, gledanje filmov , osnovna pisarniska dela (word, excel, adobe PDF) ...

je taksen HP elitedesk G3, kot je na linku dovolj zmogljiv, da bo zadeva delovala brez zatikanja naslednjih 5 let?


hvala za info
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.191
5.471
113
Mej v mislih, da je to 6 let stara zadeva. Trenutno bo zadeva čisto uporabna, to ni dvoma.
 

simon_m34

Fizikalc
25. jul 2007
458
30
28
44
MB
preverim jutri en film mkv 4k ga imam na računalniku za ene teste in javim.. bi bil zelo presenečen da ga cpu nebi gladko predvajal
 

Sasek21

Pripravnik
25. feb 2023
73
1
8
27
Maribor
Pozdravljeni! Razmišljam o nakupu kompletnega hišnega računalnika in zanima me, ali so ob nakupu priloženi vsi potrebni kabli. Prav tako bi želel slišati vaše izkušnje s hišnimi računalniki, zlasti gamerskimi. Koliko časa vam običajno zdržijo? Do sedaj sem uporabljal le prenosnike, zato bi cenil vaše nasvete. Hvala!
 

serviser!

Fizikalc
21. jun 2021
251
41
28
Pozdravljeni! Razmišljam o nakupu kompletnega hišnega računalnika in zanima me, ali so ob nakupu priloženi vsi potrebni kabli. Prav tako bi želel slišati vaše izkušnje s hišnimi računalniki, zlasti gamerskimi. Koliko časa vam običajno zdržijo? Do sedaj sem uporabljal le prenosnike, zato bi cenil vaše nasvete. Hvala!
Za kable se pozanimaj pri prodajalcu. So pa ponavadi zraven.
Vsekakor pa je gaming mašina boljša izbira kot prenosnik. Ponavadi se manj greje in posledično tudi dlje deluje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sasek21

kajn

Guru
5. okt 2007
2.644
1.435
113
Iskajoč brata
Ob nakupu, narejene škatle, prejmeš samo kabel za napajalnik.
Kaj pa še rabiš? UTP kabel in to je to, pa še to folk sedaj daje na wifi...
kable za ekran dobiš z ekranom, tipkovnica, miška ima svoj kabel, ali je BT