Namestitev kart na Garmin 34XX oziroma 3790

bking

Zelenc'
16. jul 2021
5
0
1
Pozdravljeni,
Ker je čas dopustov sem se po 4 letih odločil, da bom posodobil karte na garminu 3790, ki je bil predelan v 34xx. Ker sem bil nekaj let odsoten iz tega "foha" me zanima če mi lahko pomagate pri mojem neznanju.
Vedel sem, da so po "novem" karte razdeljene v dve kategoriji in sicer South, kamor spada tudi Slovenija in North.
- Zanima pa me kako oziroma kam naj skopiram v mapi .System vse ostale datoteke ki so bile poleg dejanskih kart?
- Zanima me katere od spodnjih map moram skopirat na Garmin 34xx da bo stvar pravilno delovala tako za severno kot tudi za južno področje kart?
Pri tem naj poudarim, da je juzna karta nemeščena v Garminu, severna pa na zunanji SD pomnilniški kartici.

V prvi priponki sem prilepil sliko z vsemi ponujenimi mapami, v drugi priponki pa sliko obstoječih map na Garminu

Hvala vsem za pomoč in konstruktivne odgovore.
 

Priponke

  • Garmin karte.jpg
    Garmin karte.jpg
    186,8 KB · Ogledi: 206
  • Garmin karte_1.jpg
    Garmin karte_1.jpg
    176,2 KB · Ogledi: 186

Oliks

Pripravnik
8. dec 2013
66
0
6
Jaz bi dal obe north in south na sd kartico <16gb, ostale mape, kot so JCV itd... pa pod mapo . System- JCV (notranji spomin) in bi moralo delovai.
Karte lahko poimenuješ poljubno, če so na kartici v mapi pod imenom MAP. Probaj pa sporoči