Nalimajte gole slovenke II.

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.586
10.197
113
kod Džej-Zija
Res je, po obisku njegove grupe potujem s trdim, kot tale:
1681404012656.png
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.730
-994
113
145 km SZ od Opatije
Hvala vam, prjatli, mate ene par slik v dobrem. Ampak jih ne bom dal semle, pošljem na ZS. Ker tudi ostali menjavajo med seboj, kar je, milo rečeno, nesprejemljivo.
Admin, lahko končno poskrbiš za red tule, no?

Za čast Alterja, s trdim naprej!

p.s. mam eno novo, slastno gorenjko z velikimi *******, pa večplastno "moving" bejbo iz Prekmurja - preko Mure :evil: ... poglejte v ZS
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.157
340
83
39
sam zdej ste me pa čist zrajcal s temi prekmirkami... očitno se tam res ena skriva, k jo ma počez... 500€ dam tistmu, k jo tle nalima k jo ma počez... pol dam pa še 2k tisti k jo ma počez, če jo lahko v živo vidim...

mislim, pa kaj ste res tolk oddaljeni tam čez reko... k da bi bli na drugmu kontinentu... še dobro, da vas ne pokradejo...
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.730
-994
113
145 km SZ od Opatije
Naj vam bo, ker mi težite po ZS. Kot sem zgoraj napisal, imam eno slastno gorenjko z velikimi (piiip), no, lešniki
gorenjka.PNG


in pa še eno moving prekomursko "bejbo" .... mmm....
gibanica.PNG


Pa, jebemu, tolk ZS v tako malem času (za slike) še res nikol nisem dobil ...

Da bo jasno, če se hočete priključit moji grupi, se bo treba bolj potrudit. Lahko pa "pritisnete" še na mojega kolega mosseero -ta, on mi zrihta največ vročega materiala .... tkole, pod roko.

Tastar, po mojem bova mogla mal prekinit s tem šeranjem, včer sem se čist na blizu srečal s Policijo.




p.s. sem se ravno mimo peljal, ko so brzino merili :evil:
 

rasin

Pripravnik
21. sep 2009
72
7
8
Naj vam bo, ker mi težite po ZS. Kot sem zgoraj napisal, imam eno slastno gorenjko z velikimi (piiip), no, lešniki
Poglej priponko 66491

in pa še eno moving prekomursko "bejbo" .... mmm....
Poglej priponko 66492

Pa, jebemu, tolk ZS v tako malem času (za slike) še res nikol nisem dobil ...

Da bo jasno, če se hočete priključit moji grupi, se bo treba bolj potrudit. Lahko pa "pritisnete" še na mojega kolega mosseero -ta, on mi zrihta največ vročega materiala .... tkole, pod roko.

Tastar, po mojem bova mogla mal prekinit s tem šeranjem, včer sem se čist na blizu srečal s Policijo.




p.s. sem se ravno mimo peljal, ko so brzino merili :evil:
Z to prekmurko si ga mim pihno da glava peče.To je lahko le edino kaka ič varianta.
 

rachun

Zelenc'
14. apr 2023
3
0
1
Veš da imam res en nagajiv video zelo mlade lokalne vzgojiteljice. Bil je v neki skupini in se je delil naokoli, ampak je vse skupaj malce preveč nazorno za forum. Mislim, da bi to kršilo pravila foruma. ;)
 

mongli

Zelenc'
16. jan 2021
9
7
3
Berem, berem in se čudim. Kaj vse se ne zbere na kupu ....

Adminu predlagam, da par oseb izključi iz te teme. Zakaj? Tema je "Nalimajte gole Slovenke", te osebe pa se med seboj pogovarjajo o ZASEBNI menjavi slik. Torej jih ne bi delili na tem forumu. Tole ni ne Bolha, ne bolšji sejem. Še manj pa xxx stran. Tako da, če nimate nič za nalepit semle, potem, prosim, da se umaknete iz te teme. Ali pa najdite kak drug, bolj primeren forum. Recimo "prekmurke za dolenjke.com", al pa " TidamtidamCeTiMeniDas.fuxxx".



Ali, če povem po domače: spizd**te z odra, če nimate kaj igrat :evil:
Z vsem spostovanjem gospod Andrejenej ampak ta stavek opisuje tebe: "Tako da, če nimate nič za nalepit semle, potem, prosim, da se umaknete iz te teme.". Če pogledam vseh 250 strani nazaj nisem opazil, da si kdaj kaj nalepil, samo gobcek vrtis, pametujes in klovna igras... :sprasujemse::bonk: torej admin prosim ustrezi njegovi želji :fingerscrossed::valjamse:
 
  • Haha
  • Ljubezen
Reactions: jonny77 in Kamele0N

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.730
-994
113
145 km SZ od Opatije
Z vsem spostovanjem gospod Andrejenej ampak ta stavek opisuje tebe: "Tako da, če nimate nič za nalepit semle, potem, prosim, da se umaknete iz te teme.". Če pogledam vseh 250 strani nazaj nisem opazil, da si kdaj kaj nalepil, samo gobcek vrtis, pametujes in klovna igras... :sprasujemse::bonk: torej admin prosim ustrezi njegovi želji :fingerscrossed::valjamse:
Z vsem spoštovanjem, ampak a sem jaz kje fehtal za kaj, sem hotel kaj privat menjat? Ne ...

Torej?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

mongli

Zelenc'
16. jan 2021
9
7
3
Z vsem spoštovanjem, ampak a sem jaz kje fehtal za kaj, sem hotel kaj privat menjat? Ne ...

Torej?
Ni govora o tem, če si kj fehtal..smetiš (zdaj tudi jaz s tabo, k tole piševa...) raun tko tole temo z nepomembnimi komentarji a v isti sapi pišeš, da bi blo treba takšne banat...še več, poizkušaš bit smešen z limanjem/smetenjem nekih gorenjk čokolad ipd, kar ne spada v to temo..naslov je kokr si sam reku "nalimajte gole slovenke"

Torej?
Al še vedno ne razumeš? :sprasujemse:
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.730
-994
113
145 km SZ od Opatije
Ni govora o tem, če si kj fehtal..smetiš (zdaj tudi jaz s tabo, k tole piševa...) raun tko tole temo z nepomembnimi komentarji a v isti sapi pišeš, da bi blo treba takšne banat...še več, poizkušaš bit smešen z limanjem/smetenjem nekih gorenjk čokolad ipd, kar ne spada v to temo..naslov je kokr si sam reku "nalimajte gole slovenke"

Torej?
Al še vedno ne razumeš? :sprasujemse:
Ne, sem premalo časa na Alterju. So taki, ki imajo tu že zgodovino. Naprimer ti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in Kamele0N