Nalimajte gole slovenke II.

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.122
-1.419
63
Smešni ste mladinci, ko iščete prde iz Prekmurja, Notranjske, Zgornjih Gorij... V čem je fora?
A je kaj drugače, ko veš da je iz iste pokrajine, mesta, vasi? Te amaterske slike s telefoni so vse precej podobne, tako da je punca lahko tudi iz Minesote, ampak misliš da je iz Žabnice in je takoj bolj rajc, al v čem je fora?
 
  • Všeč mi je
Reactions: motofrik in ales85

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.154
336
83
39
Smešni ste mladinci, ko iščete prde iz Prekmurja, Notranjske, Zgornjih Gorij... V čem je fora?
A je kaj drugače, ko veš da je iz iste pokrajine, mesta, vasi? Te amaterske slike s telefoni so vse precej podobne, tako da je punca lahko tudi iz Minesote, ampak misliš da je iz Žabnice in je takoj bolj rajc, al v čem je fora?
Omg, pa kaj res ne razumes, da iscejo eno k jo ima drugace obrnjeno kot ostale... Tako na pocrez... Pol pa crtajo, katere pokrajine so ze pregledali...
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
757
874
93
Meni je najbolj smešno to, da ima tema 244 strani in kljub vsemu trollanju in posmehovanju, ko praktično na vsaki strani sprašujejo po Prekmurkah, puncah iz Spodnjega Dupleka, (naše gore) listov, (mladem) mesu... itd. še vedno vztrajno poizkušajo :valjamse: Nekateri celo večkrat:obesise:
Besedna zveza "z glavo skozi zid" tako dobi čisto nov pomen:bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.211
5.538
113
Smešni ste mladinci, ko iščete prde iz Prekmurja, Notranjske, Zgornjih Gorij... V čem je fora?
A je kaj drugače, ko veš da je iz iste pokrajine, mesta, vasi? Te amaterske slike s telefoni so vse precej podobne, tako da je punca lahko tudi iz Minesote, ampak misliš da je iz Žabnice in je takoj bolj rajc, al v čem je fora?
Če je lokalna....potem jo lah v Maxiju oglodate do kosti.....ajga!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji