Nalimajte gole slovenke II.

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.788
2.567
113
Včasih vidim kakega shreka od babe, pa noseča... enim ni važno, samo da je luknja....
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Pozdrav.
Ima kdo kaj iz Slovenske bistrice-okolica (zaželjeno makole-poljcane) hvala
MDI0eDY4Mi5qcGc
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.220
1.848
113
Pozdrav.
Ima kdo kaj iz Slovenske bistrice-okolica (zaželjeno makole-poljcane) hvala

Da še jaz postavim vprašanje (očitno sem preveč retardiran, da bi poštekal)..v čem je fora da imaš neke fotke neke ženske? Resno me zanima.
Kaj to delaš pol z njimi? Rokomet igraš (?) a v čem je štos..pa če ga že želiš igrat..a ni pol kaka video vsebina boljša? Si izmenjuješ pol te fotke kot včasih slikice za album..pa spet..ko jih imaš še več, kaj še s temi dodatnimi? Še več športanja? ...samo po moje ni to. Mora biti še nekaj več, kar meni ne potegne...vraga, kaj je to?

Ajde..recimo da vprašam tule: Lavrica, pa prva polovica Škofljice nad progo.... ima kdo? Da imam, pa da vem kaj naj z njimi potem počnem.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.165
5.287
113
To sem se jaz tudi spraševal. Kaj imajo ljudje ob nekih specialnih slikah. Ok, na forumu "najboljs seksi slike.." pogledaš, spočiješ očke in greš dalje.
Ampak zakaj plačevat npr OnlyFansu? Nagih bab je na netu kolko hočeš, xxx hubov tudi. Torej za tiste rokometaše, ki recimo nimao rednih partnerk materiala več kot dovolj. Zakaj torej metat denar v OF? Pa glede na cene se zna kateremu zgodit, da na leto zmeče not denarja za obisk javne hiše ali dva. Tam bi ga res namočil, od OF ima pa kaj?