Nalimajte gole slovenke II.

Najedek

Pripravnik
22. jun 2009
52
56
18
Slika ko je kolegu 4 leta nazaj plesala striptiz v biuši gostilni Keršič :)
20170527_220900.jpg
 

Nzugu ml.

Majstr
3. jan 2021
408
256
63
A bi bilo preveč vprašat kako zgleda taka operacija v praksi? Se vas ekipa lokalnih matadorjev zbaše v avto in greste v Keršiča na striptiz, OK, ampak kaj potem, greste en po en v stranišče ali se šparate do doma? A ni potem že bolj praktično najeti prijateljico noči?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.734
6.345
113
A bi bilo preveč vprašat kako zgleda taka operacija v praksi? Se vas ekipa lokalnih matadorjev zbaše v avto in greste v Keršiča na striptiz, OK, ampak kaj potem, greste en po en v stranišče ali se šparate do doma? A ni potem že bolj praktično najeti prijateljico noči?
Naceloma ljudje ob striptizu ne zacnejo vsi povprek masturbirat. Ce mas postimano spolno zivljenje tud ne zacutis naustavljive potrebe po ejakulaciji takoj ko zagledas golo zensko telo.

Ti sam glej in se uci.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Greš, spiješ pivo, malo pogledaš peechke in kakšno rečeš. Za tiste, ki hočejo kaj več je še možnost table-dance-a, po nekih poročanjih kje tudi kaj več. Jaz sem bolj škrte sorte, pa sem raje doma "dokončal" :).

Vsaj tako je bilo 20+let nazaj, ko smo še hodili, verjetno pa je zdaj tudi (ene zadeve ne izumrejo). Ne vem sicer kje bi to v Lj še bilo, včasih je imel Modic na viču, samo je umrl. Pred leti je bilo v Lifu, pa pomoje tudi že dolgo ne...
 

Nzugu ml.

Majstr
3. jan 2021
408
256
63
Naceloma ljudje ob striptizu ne zacnejo vsi povprek masturbirat. Ce mas postimano spolno zivljenje tud ne zacutis naustavljive potrebe po ejakulaciji takoj ko zagledas golo zensko telo.

Ti sam glej in se uci.

Poštimano spolno življenje, ampak hodi h Keršiču nage odvisnice od kreka gledat? Je to potem nekaj, kar deliš z boljšo polovico te poštimanosti, ali moraš lagat in skrivat?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.734
6.345
113
Sel je v kersica na pivo, am je bila striptizeta in jo je gledal.

Ce mas doma zensko, ki tvoj ogled striptiza pogojuje s standardom lokala v katerem se doticna slaci, pol mas problem. pa ne s striptizeto.
 

Nzugu ml.

Majstr
3. jan 2021
408
256
63
Ne z nivojem lokala, z intenco, povsem drugačen kontekst je, šel sem s kolegi na pivo in je bila tam slučajno striptizeta, kot, šli smo v Keršiča gledat striptizeto, sem jo slikal in mam te fotke na računalniku.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.734
6.345
113
Torej tvoja ti dovoli da ponesreci naletis na striptizeto in si jo ogledas, ne dovoli pa da bi sel nekam kjer je striptizeta in si jo ogledal