Nalimajte gole slovenke II.

Faker

Pripravnik
5. nov 2020
21
27
13
Dokaz!!! Tip mece vn!! Vsi zapustit tisto prejsno skupino googl drive! In se takoj pridruzit v mojo (brez odstranjevanja)!!! Pisi zs za pridruzitev!
 

Priponke

  • Screenshot_20201207_223803.jpg
    Screenshot_20201207_223803.jpg
    256,1 KB · Ogledi: 2.395

Faker

Pripravnik
5. nov 2020
21
27
13
Zarad laznivih ljudi objavlam kar tukaj, od danes naprej je vstop v googl drive skupino mogoc samo da mi v zs posles prej kaksno fotko, potem pa mail.. Brez tega mi niti rinit ne v inbox.... Ker tak folk k laze da bo objavil in ima vec kot 48 ur casa za objavo pa nic ne objavi mi ne rabi pisat... Uglavnem postopek je jasn.. Pises mi v zs samo ce imas kaj za posherat.. Posles kako slikco oz par slikc.. Dopises zraven mail pa te dam not in potem tam objavlas naprej. Lp
 
  • Všeč mi je
Reactions: Audi-24
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mhm, to bo prava pot. Tako kot smo mulci takrat za stopnicami šole menjavali tiste slikice ... životinjsko carstvo ali kwa je že bilo - če si prišel s kako slikico, si lahko menjal, na lepe oči pa nič - nisi prijatelj :p.

Viš, smo bili mulci že včasih pri sedmih letih manj naivni kot je današnja mladina. :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sukabau in dentex

bam88

Pripravnik
7. dec 2007
57
46
18
Zarad laznivih ljudi objavlam kar tukaj, od danes naprej je vstop v googl drive skupino mogoc samo da mi v zs posles prej kaksno fotko, potem pa mail.. Brez tega mi niti rinit ne v inbox.... Ker tak folk k laze da bo objavil in ima vec kot 48 ur casa za objavo pa nic ne objavi mi ne rabi pisat... Uglavnem postopek je jasn.. Pises mi v zs samo ce imas kaj za posherat.. Posles kako slikco oz par slikc.. Dopises zraven mail pa te dam not in potem tam objavlas naprej. Lp
Faker se ne matri. Je tist drugi gdrive velik bl razvit od tvojga. Mene iz tvojga lahko ven boksnes.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mikser53

Faker

Pripravnik
5. nov 2020
21
27
13
Če ne zelite najebat bolje da takoj zbrisete slike iz tiste druge skupine... Imate not zanimivi dve osebi tudi lastnico fotk....pa lepo bodite meni pa se vedno lahko pisete za pridruzitev... Res je da ni tolko materjala, je pa varna, komaj par dni stara skupina...
 

Mikser53

Zelenc'
25. feb 2020
27
20
3
Če ne zelite najebat bolje da takoj zbrisete slike iz tiste druge skupine... Imate not zanimivi dve osebi tudi lastnico fotk....pa lepo bodite meni pa se vedno lahko pisete za pridruzitev... Res je da ni tolko materjala, je pa varna, komaj par dni stara skupina...
Kokr en otrok k je užaljen, ker ne more imet tko lepe igrače kot drugi in joka ker je ne dobi :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: bam88

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Če ne zelite najebat bolje da takoj zbrisete slike iz tiste druge skupine... Imate not zanimivi dve osebi tudi lastnico fotk....pa lepo bodite meni pa se vedno lahko pisete za pridruzitev... Res je da ni tolko materjala, je pa varna, komaj par dni stara skupina...

Dečko, ajde oladi!