Nakup prenosnika - pomoč

mAn

Pripravnik
13. sep 2007
930
0
16
Kaj je OS X?:) Operacijski sistem MAC-a?

Fantje, malo me edino mede cena... A je res vreden toliko? Vsi, ki so šli enkrat na MAC-a, pravijo da je perfekten...
 

mAn

Pripravnik
13. sep 2007
930
0
16
A pri nakupu v tujini velja garancija pri nas (imam možnost dobit v UK)?
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Ne bi ti znal povedat točno, baje da velja. Jaz sem mojega dobil iz UK, se pa glede garancije ne sekiram. Če bo šlo kaj po zlu bom pač poslal v UK, če ga tu ne bodo hoteli popravit.
 

mAn

Pripravnik
13. sep 2007
930
0
16
Hvala ti!

Zdej sem odkril še eno podjetje, ki ima orto ugodne HP-je...

A lahko kdo pokomentira? A so Pavilioni stari modeli, da je tako pocen?

Recimo tale mi je kulski:
Tale
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Citat:
Uporabnik mAn pravi:
Pa je kaj carine, če mi kolega iz UK pošlje MACa?

Ne!
smile-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
No naš Macbook je pa crknil. Oz bolje rečeno crknil je napajalni del, saj ne napaja baterije.

O servisu nebi zgubljal besed. Na telefon jih ne dobiš, na mail mi v dveh dneh še niso bili sposobni odgovorit, kdaj bo zrihtano nimam pojma. Verjetno bom moral it do njih in komu kej lepga povedat.


Citat iz njihove strani:

Hitri odzivni časi - MY ASS
Prilagodljivost - MY ASS
Prijazno in strokovno usposobljeno osebje - deklca v sprejemu je res bila prijazna
Dobro obveščanje strank - KAKO OBVEŠČANJE?
Možnost ONLINE prijave napake in spremljanje statusa popravila - LOL
Kakovostna storitev - bomo še vidli
 

mAn

Pripravnik
13. sep 2007
930
0
16
Guardy, kater MACbook pa imaš? Sem slišal, da so problemi glede tega le pri stari verziji (white)?

Hvala!
 

mAn

Pripravnik
13. sep 2007
930
0
16
Hej!

Fantje, sem se odloču, da vzamem 14 inčnega... Zdej pa, če to ne bo MAC, me zanima kaj menite o tem?
Prodajalec je rekel, da je to čisto zadnji model, pa da se Pavilioni sicer še ne prodajajo v Sloveniji. Slabo pa je, da je garancija samo eno leto -samo pri takšni ceni, mislim, da ni kaj dosti cincat:)
Kaj menite o tem?
TALE

Je za vzet?:)
 

mAn

Pripravnik
13. sep 2007
930
0
16
Kaj to pomeni? Veliko slabše od MAC-a?

Sem se res napačno prej izrazil - gre zato, da želim manjšega od 15'':)

Lahko pokomentiraš?
So to res zadnji modeli?
 

mm46

Pripravnik
5. sep 2007
597
7
18
40
Jaz bi sam še neki dodal v zvezi s trajanjem baterije... v OSX mi baterija zdrži 4.5 ur wireless browsanja v win 7 pa nism še prilezu do 3 ur, v visti še malenkost manj kot v 7. V obeh os-ih je zaslon osvetljen na 3 črtice manj od max. Govorim pa za beli macbook z intel grafiko.
Tukaj imaš review alu macbookov, na 13. strani je primerjava trajanja baterije v visti in osx
wink-1.gif