Nakup letalske karte na letališču

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
Zanima me, če je kdo že prakticiral nakup last minute letalske karte na letališču. Se pravi, da čakaš pred poletom, če se slučajno kakšen potnik ne prijavi in potem vzameš njegovo karto. Slišal sem, da je takšna praksa v ZDA kar pogosta. Kako je s tem v Evropi?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
za minhen vem da je laufalo to par let nazaj.so imeli par agencij ki so pradajala aranžmaje in karte 2-3 ure pred poletom za male pare.kako je danes ne vem.si pa na pučniku tega ne bi upal.ker pri nas bi last minute verjetno plačal x2
 

Jozesk

Pripravnik
7. jun 2012
68
0
6
to je na večina letališčih možno, v ljubljani bo karta dražja, recimo v frankfurtu imajo to varianto in so karte tudi smešno poceni
 
19. jul 2007
2.820
1.536
113
Citat:
Uporabnik potnik pravi:
Zanima me, če je kdo že prakticiral nakup last minute letalske karte na letališču. Se pravi, da čakaš pred poletom, če se slučajno kakšen potnik ne prijavi in potem vzameš njegovo karto. Slišal sem, da je takšna praksa v ZDA kar pogosta. Kako je s tem v Evropi?

Enkrat sem čakal v Bruslju in sem malo postopal naokoli in opazil te ponudbe. Nič se mi ni vtisnilo v spomin kot omembe vredno.
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
saj razmišljal sem tako ali tako o letališčih kot so recimo Budimpešta, Dunaj, Benetke, München..
Koliko pa je to smešno poceni? Kolegica je dobila karto iz LA do Hawaiev za 20 EUR. Je to tu nekje?