Najem jadrnice- 9 oseb, 11.9. en teden

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Pozdrav!

Torej, letos se klapa že četrto leto zapored odpravlja na jadranje. Do sedaj je bila na programu vedno Dalamacija z otoki. Biograd, Šibenik, Murter so bile marine iz katerih smo začeli in končali pot. Vajo ponavljamo letos.

Zanima me, ali ima kdo kakšen dober link ali nasvet za ugoden najem jadrnice. Kolikor dobivamo ponudbe so cene ŠE
bonk.gif
. Celo višje kot prejšnja leta?!!

Izhodišča so:
- Jadrnica za 9 oseb... 43-46 feet , zaželjen je Elanov impression, letnik mlajši od 2007, 2008.
- Štart nekje od Šibenika do Splita
- Cena od 1500 do 1900 EUR..

Kakšne so vaše prakse pri najemu?

LPM;
 

simon_m34

Fizikalc
25. jul 2007
460
31
28
44
MB
mi smo vzeli na adriatica.net elanko 344 impression, 18.9. štartamo iz Splita, cena 1152€, koliko sem na hitro pogledal tvoje zahteve, pod 2300€ ne bo nič..mogoče kaka stara bavaria
smile-1.gif
ali pa oktobra

če bi mi vzeli isto jadrnico 1 teden prej, torej 11.9. bi bila cena višja skoraj 400€..pa glede na to da imajo ful praznih jadrnic se na cenah nič kaj ne pozna ja
 

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Čakamo, vsekakor. Ker lanska leta je bil ta strošek tam okol 1600-1700.

LpM;
 

moteco

Pripravnik
12. avg 2010
60
0
6
www.dominatus.si
Oživljam temo;) Škoda je namreč, da gre taka tema v pozabo. Sicer po dveh letih sem našel tudi podjetja, ki ponujajo Elanove jadrnice, meni pa drugače te niso všeč. Če pa kdo deli izkušnje z mano, za tale najem jadrnice pa bom še bolj vesel. Sem namreč kontaktiral eno čist drugo podjetje, pa so mi rekl, da najema trenutno ne ponujajo, kar pa je čist čudno, ker oglašujejo in me je strah, da bi se lahko zgodil, da plačam, pa potem te jadrnice nikjer ni, podjetja pa še tok manj.