Najcenejsi applov produkt

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Včasih je kaki guide ali aplikacija, če jo hočem imeti lepo predstavljeno in prenosno v appu zgolj v iosu. Torej je ikonca za Apple store, ne pa tudi Google play. Večinoma gre za ameriške zadeve, kjer je očitno Apple bolj močan.

Kaj se splača kupiti in od katerega iosa dalje (niti ne vem katera verzija je sedaj). Ne rabim za nič drugega. Včasih sem imela nekaj formata ipoda, bi bilo OK. Torej ne rabim telefonskih funkcij niti nekega pretirano velikega zaslona. Kaj kupiti za razumen denar, da bo za en cajt. Lahko je rabljeno najraje novo zastarelo.

P. S.
Kaki simulator za androida da bi poganjal iosove appe je najbrž wishful thinking
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Vedno je hakeljc:

Katere naprave odkupujemo?
Tip naprav: pametni telefoni, tablice, računalniki
Znamke: Apple, Acer, Alcatel, Asus, Blackberry, Caterpillar, HTC, Huawei, LG, Motorola, Samsung, Sony, Xiaomi, HP, Dell, Toshiba, Google.
Starost: letnik 2010 ali novejši
Minimalna vrednost naprave za odkup skozi promocijo: 25 € ali več

Ne odkupujemo vseh modelov. Pred obiskom ali naročilom nas kontaktirajte preko webshop@istyle.si ali 070 222 999 in preverite, če vašo napravo lahko odkupimo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Mislim 200€ ne dam za nič, da lahko par aplikacij poganjamo. Kaki ipod malo starejšega datuma kje. Telefona ne rabim, ne bi potem se to placevala
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Kaj te je zbegalo? Point je, da ne rabim telefona in ne tablice. Mali ekran brez balasta tipa telefonskih funkcij, kamer ipd je OK, če șe obstaja in je zato kaj ceneje. Varianta tega ipod toucha, ki sem ga omenila. Kupljen 2 pa 10, se mi zdi...
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Saj te noben ne sili vtakniti sim kartice v kak star iphone. ipod zadnji model je star cca 2 leti se mi zdi.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Iphone 5S, cena bo verjetno tam med 50 in 70 EUR. Bo pa malo počasno vse skupaj, ekran je pa tudi mali :). Glede na to, da ne boš uporabljala za telefon, te tudi verjetno že izrabljena baterija ne bo motila :).