Najboljši nakup GPS naprave???

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Zdaj je vprašanje, koliko tega bodo meli na zalogi.
Ker če je to tako kot v naših trgovinah, ko jim akcija že po 20minutah poide, potem je to tako-tako. Jaz še nisem bil na kakšen akcijski dan pri njih, tako da ne vem ali imajo to 10 artiklov ali pa kakšno EURo paleto. Nazadnje sem bil takrat ko so bili še v Grazu ... kar nekaj časa nazaj.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.835
0
36
40
ka je zej, a je bil gdo gor ? a jih majo? kolk jih je kupu? kolk so jih sploh mel ? kolk jih še majo ?

no dejte mal razpisat, tisti ki ste blo gor, ker verjamem da se je najmanj 5 folka zagnal v Avstrijo, pa me zanima, ker bi jst tut enga mel za 99€
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, pravim da se nakup v Avstriji splača, saj ima model 250 okoli 2gb prostora pa ni potrebno dodatne kartice kupiti.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Edino mi ni jasno, kako izbrisati prednaloženo karto? (ko in če bi bila potreba za to)

Ker drugače le-ta zaseda preveč prostora.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.835
0
36
40
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Če pa jutri odprejo komaj, kaj je s tabo?
smile-1.gif


aja, hudiča...pol še mam cajt al ka
smile-1.gif


mama do gor cirka 1 urco pa pol, tak da se mi že splača it, če ne bom zastojn šou
17758-icon_confused.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Veš da bodo jodlari navalili .... ponavadi so pri takšnih akcija vedno prvi .... samo da je poceni.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Če pobrišeš gornji file se sprosti 1.4gb... To sem prakticiral večkrat na različnih modelih in dela. Nič ni zapečeno v napravo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Trgovino so uradno odprli ob 8.00, no ko sem bil tam 10 do 8 je bil narod že noter in hlastal po robi.

Garmina so meli na paleti in v trenutku so jih razgrabli (jaz sem zadnje 3 maznil iz palete, ostale pa sem vzel s police), vendar so takoj pripeljali novo paleto, pa tudi na policah jih je bilo ob 8.02 še dosti
smile-1.gif


Gredo za med, ker so ljudje kar basali. Vendar pa je politika trgovine 2 kosa po osebi tako da vozička ravno nisi mogel nabasati.

Vzel sem 6 kosov, ker sva bila dva, dva so mi spregledali (kao Slovenci), nazaj pa se mi ni več dalo it čakat v vrsto, no pa še bankomat kartice so ckrnile, tak da si lahko samo še s kešem plačal.

Zdaj pa v prodajo po slovenski ceni s popustom
smile-1.gif


 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Evo, tudi jaz sem pravkar stopil v stanovanje.
Ob 7.15 sem bil tam, trgovino so odprli ob 7.50 in sem ob 8.00 že bil zunaj z Garminom v roki, kjer sem si privoščil en cigaret. Mater, sem padel v takšen stampedo, da to ni res. Potem sva z ženo še šla malo po ostalih trgovinah
wink-1.gif

Na vratih spodaj si pa slišal ; hrvate, madžare, slovence in osterajhare.
Imam nekaj slik ....

@Snecer: ti si bil z bratom ?
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Sem mislil, ker je eden pred menoj rekel, da bo malo slikal za "forum" pa sem mislil, da si bil ti.
wink-1.gif
 

elc

Pripravnik
12. okt 2007
144
0
16
Kras
Nekaj sem slišal, da naj bi imeli tudi neke LCD televizorje v hudi akciji, je to res?