Na slepo?

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.175
1.349
113
Letos bi z mojo prvič probala it na slepo nekam na Hrvaško, brez rezervacij
cool-1.gif
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.042
65
48
Se mi zdi, da če ti kdo pove kam iti, da to ne bo več na slepo
smile-1.gif
. Greš, pa se ustaviš kjer se ti zdi OK, priporočam kampiranje. Jest si dopusta drugače kot "na slepo" ne znam predstavljat.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.175
1.349
113
No saj ne mislim lih "tja pa tja". V bistvu bolj ciljam na to, če so apartmaji še vedno na voljo tako, brez rezervacij, pa kako se kaj gibajo cene, kako dolgo je treba iskati in take stvari.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Jaz sem sredi Makarske v pol ure našel točno tak apartma, kot sem hotel - na začetku avgusta. Vedno se kaj najde, le preveč zbirčen ne smeš biti v najtežji sezoni
 

lystek

Pripravnik
19. sep 2010
79
0
6
Če prideš do kakega mesta ki ti je všeč, pa ne najdeš nikogar, ki bi ti apartma ali pa sobo ravno v hrbet metal, je najboljše, da greš v prvo agencijo, ki jo najdeš. Tam imajo vse na spisku in si samo izbereš kaj ti najbolj ustreza. Pa tudi cene so vedno sprejemljive.. Tako sva midva šla lani, pa sva bila zadovoljna, pa še drago ni bilo.
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
midva sva šla z mojo tako.
najprej sva na zemljevidu pogledala katere kraje želiva videt oz nek okviren plan kje bova kater dan, da se ne voziva brez veze.
prvi plan je bil, da spiva na črno. potem sva med potjo vidla, da kampi niti niso bli tko dragi in ker "luksuz" (tuš, wc, tekočo vodo za pranje sebe in posode, varno prenočišče...) dobiš za to ceno, sva hitro opustila idejo spanju na črno.

kopala sva se kjer se nama je dopadlo, ali je blo to v kampu ali kje blizu kampa, ali pa nekje za cesto:)

spala sva v karavanu, tko da je blo še cenej, ker ti v kampu zaračunajo vsako zadevo posebej (avto, šotor, število oseb, pes...)

zajtrk, večerja "v avtu", al se kje ustaviš... pač to je čar bluzenja:)
kosilo je bilo v gostilni. nisva imela kuhalnika in posode.

kampe sva iskala med potjo. Vidiš tablo, pa zaviješ:)
Sedaj si lahko "olajšaš" iskanje z gigabajt zakupljenih podatkov, offline navigacijo s POI točkami:))

Men je bil tak način morja top in bi šel lahko vsako leto tako. Moja je pa bolj za apartmaje, tko, da jo morem spet mal nahecat:)
Mene osebno pa apartmaji/hoteli ubijajo. Cel teden za full dnarja na enem mestu, pa še da morem za avtom na plažo katera mi mogoče ni všeč... :/