na kateri študentski servis??

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Ampak to nikakor ne pomeni, da zaradi tega ne bi sprejemali napotnic od drugih študentskih servisov. Sem delal v dveh večjih podjetjih in s tem sploh ni bilo težav. Se pa zaradi firme gotovo ne bi šel vpisovati v še en študentski servis.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
to me zanima za punco jaz sem že malo prestar za študenta
hysterical-1.gif


mene sam nekaj sekira, a niso ble neke mučke pr enih servisih zato me zanima kateri servis pobere najmanj oz nakaže najhitreje

ker če je vse ok potem lahko gre na katerikoli servis oz na tisti s katerim ima firma pogodbo

lp
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.352
379
83
Vsi večji so verjetno ok. Jaz sem imel dobre izkušnje z bivšim kranjskim Cmok-om, ki se je sedaj bojda združil/kupil/bil kupljen (ne vem točno) s konkurenco in nastopajo pod skupnim imenom m servis. 100% avans b.p., prijazni, za kakšne posebne želje so mi dali kar direktorjev gsm in sva se osebno dogovorila, namesto članske izkaznice so ti poturili ba kartico banke, pri kateri vztrajam še danes. Ampak tako je bilo pred nekaj leti...

B.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Citat:
Uporabnik tony pravi:
www.studentski-servis.com pojdi pod Denar in delo in si vse v miru preberi.
Tale je, vsaj po mojih izkušnjah (tričetrt firm za katere sem delal ma z njimi pogodbo) še najbolj razširjen in se mi zdi da tudi največji. Do zdaj sem tudi dobil vse vnaprej založeno, se pravi denar dobil takoj ob zaključeni napotnici. Všečna in zelo uporabna je tudi funkcija "osebni servis", kjer lahko pregleduješ zaslužke, naročaš napotnice preko interneta itd. Pa še poslovalnice imajo skoraj povsod, tako da ni problem da bi moral hodit nekam bogu iza nogu, če je kaj treba uredit osebno.

Jaz bi ji za začetek predlagal, naj se kar sem včlani... Če bo pa v kaki firmi delala ko majo pogodbo s kakšnim drugim se bo pa pač morala drugam, tega itak ne morš vnaprej vedet...
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
KSZ

Mislim, da študentski servisi ne sklepajo pogodb s podjetji, saj jim ne morejo ponuditi nobene storitve boljše, kot npr. drug študentski servis [razen na kadrovskem področju - pri iskanju in zaposlovanju kadrov].

Paziti je potrebno, da ima študentki servis sklenjeno koncesijsko pogodbo z Ministrstvom za delo, družino in socialne zadeve, saj ima potem dijak/študent, ki dela preko tega sš ugodnost - 2.800€ splošne olajšave.

Drugače je pa v našem podjetju tako - letos smo odprli PE na območju, kjer so v 90% dijaki/študenti vključeni v eštudentski servis, mi pa že več let sodelujemo z mservisom (oz. bišim DNŠjem), ki je tudi nam najbližji.
Pa ne zaradi tega, ker bi imeli mi kaj od tega, ampak, ker z mservisom brez problemov sodelujemo že dolgo časa in vse urejamo preko interneta.

Ne razumem pa nekaterih, ki pravijo, da se zaradi dela v določenem podjetju ne bi šli vpisat v drug študentski servis, saj jih ne stane praktično nič, razen potrdila o šolanju.