MS - Split (kje najceneje?)

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Vmes pa padeš na radar, pa greš še isti dan domov al kaj.

Pejt pol raj za en mesec na ptujsko grabo pa tam kampiraj, je zastonj, pa še kolegica ti nasprot pride.

Matr tole mi pa res ni jasno. It nevem kam pa že štartat z ne vem kakšnim šparanjem, pa še to ne veš kako se od MB do hrvaške meje pride. S čem boš pa tam živela? Napišemo še najceneše trgovine?

Huh se že smejem potopisu kje vse si se zgubila
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Maribor-Zagreb-Karlovac-Plitvice-Knin-Sinj-Split..., je nekaj manj kot 500km vse skupaj.
Oziroma iz Knina lahko greš tudi na Drniš kot je en napisal...
Po tej sem se največkrat peljal in je najkrajša ter najhitrejša.

Če imaš navigacijo samo vklopi opcijo izogibanje plčaljivim cestam pa te bo lepo vodilo po stari cesti.

Glede cestnin in znanca, ma poguglaj na hrvaško stran za avtoceste pa ti zračuna cestnino na nulo.

http://www.hac.hr/?task=ces


482km oziroma.


484km (gori nisem izklopil avtoceste)

Kakšnih 8 ur bo vožnje ali še kaj več, po avtostradi prideš brez dirkanja do 5 ur.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik absistem pravi:
In še njihove regionalke znajo bit polne policajev ki merijo z radarji.

kot tudi avtoceste...
14 dni nazaj sma se vozila z mojo 2000km po hrvaški in edinkrat, da so me štopali je bilo v centru dubrovnika, pa še je hotel samo vozniško videt, niti prometne ne... po celi jadranski magistrali od reke do dubrovnika pa sta bila 2 radarja
 

absistem

Pripravnik
3. sep 2008
550
0
16
Ljubljana - Vič
Ja samo veš kako je AC, voziš tistih 130 (komot do 150 km/h) in ti ne bo noben nič sral, na regionalkah pa tik tak daš na kaki ravnici ki je ne poznaš več gasa in evo njih ki stojijo za grmom, pa še ko vidijo naše tablice..
Mogoče zdaj ko ni več sezone ni take verjetnosti da bi se jih množično srečalo..
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.574
17
38
kinta je dnar, penezi, monete, keš, lova, cvenki, šuški itd.
šta ti je, nemaš kinte, a?

drugače pa je po stari cesti prav romantično, jo kr malo pogrešam, ker se mi vedno mudi dol in nazaj. prej sem jo pa mel v nulo, kr veliko ovinkov naštudiranih, se da fajn prehitevat, sploh ravnice pred in po kninu ...

janika, ti kr pogumno, v naseljih se pa le drži omejitev in bo vse okej. pa še kaj bosta vidli ... pa po pameti. pa če bo cajt na plitvičkih pit-stop, pa kaki ovčji sir kupit.
kdaj pa bosta doli, mi smo drugi vikend v dubrovniku, pridita kaj naokrog.
grims-1.gif