Moja poslovna ideja "profesionalni nakupovalec"

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu

Citat:
Pač stranka nakaže njemu 1600€, on pa naprej nakaže za kupnino 1500€, 100€ obdrži da noben ne bo vedel, pa zaradi tega ne rabi s.p., računovodje, računov pisat, nič ...
Samo js mu ne bom nakazal niti €vra vnaprej , pa večina ko jih poznam tudi ne. Ko dobim robo ,dobiš denar ,druge varijante ni.
Sj ne da mu ne zaupam , js bi vsakemu ,ki ga prek neta spoznam takoj zaupal vse svoje premoženje samo na podlagi njegove besede , samo me je strah kaj bo ,če ga avto zbije , al pa kap rukne.......samo v tem je problem.
confused-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.144
3.611
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik capl pravi:

Citat:
Pač stranka nakaže njemu 1600€, on pa naprej nakaže za kupnino 1500€, 100€ obdrži da noben ne bo vedel, pa zaradi tega ne rabi s.p., računovodje, računov pisat, nič ...
Samo js mu ne bom nakazal niti €vra vnaprej , pa večina ko jih poznam tudi ne. Ko dobim robo ,dobiš denar ,druge varijante ni.
Sj ne da mu ne zaupam , js bi vsakemu ,ki ga prek neta spoznam takoj zaupal vse svoje premoženje samo na podlagi njegove besede , samo me je strah kaj bo ,če ga avto zbije , al pa kap rukne.......samo v tem je problem.
confused-1.gif
Se popolnoma strinjam. On se hoæe iti nekega biznisa, torej bo tudi on moral prevzeti določena tveganja pri poslovanju. On bi pa vsa tveganja preložil na stranko.
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
Jaz bom pa začel iz Ukrajine Kurbe Švercat,potem pa naredil spletno trgovino z njimi www.prasice-direkt-nadom.com in za vsaki dodatek (oblačila po izbiri,razni pripomočki itd.) bom stranki zraven zaračunal in so €€€ zagotovljeni :DDD
 

amirdj

Zelenc'
17. jan 2012
1
0
1
Pozdravljeni .
Slučajno sem zašel na to temo in prebral večino napisanega.
Z idejo se lahko strinjam , al pa ne.
Imam samo eno vprašanje, glde na to da so potencialne stranke te spletne trgovine starejši in ne poznavalci interneta.
Kako bodo pa sploh našli tvojo trgovino, se registrirali in naročili izdelek , ker že v samem začetku ne znajo uporabljat spletišča ??
Jaz bi na tvojem mestu raje šel v pleskarje , ker baje imajo preveč dela pa investicije skoraj da ni - malenkosti, ki stanejo približno toliko kot je najem serverja in domene.
Če si pa dovolj trmast mogoče še rata samo dodelat bo potrebno še kaj.
Zanimiv mi je bil tudi vse Slovenski zaščitnik DDv-a in penzionistov @silvio ko na ves gls prepeva borbene o plačevanju davkov in o tem in o onem , ker po mojem mnenju to ni država ki naj bi služila državljanom prej bi rekel da je obratno, na žalost.
Kako se ta država mačehinsko obnaša do svojih državljanov, da niti ne omenjam.
Tako, da zagovarjam delo na črno in kupovanje v tujini, mogoče pa le pride do dovolj velike krize da se državljani zresnemo in izvolimo mogoče pametnejše ljudi ne pa take kot so bili do sedaj in še nekaj časa bojo na oblasti.
@silvio verjetno uživa v neki državni službi in se zaradi tega boji neplačanih davkov mislim da je to point ne pa da se briga za pemzioniste .
Da zaključim , delajte na črno kar se le da , če pa že imaste firme pa prikazovat minus heheheh
Živela anarhija.