Mirko Tuš in 1 naročnik Tušmobila gresta v vesolje

B81

22. jul 2007
34.472
8.949
113
KSZ

Pobrisani posti, ok...
Tuš je tretji trgovec v Slo, ne drugi in z njim je najtezje delati. Najlažje pa s tujci, najbolje se zmenimo, vse se da dogovoriti, slovenski trgovci pa pričakujejo nemogoče stvari in to se jim zdi čisto samoumevno.

Sam pa mislim, da 200 000 usd za tuša ni nek velik denar.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.320
943
113
Titograd
To je zanimivo ja, podpišeš pogodbo z njimi ki že itak ima take člene noter da brezveze, čez 3 mesece ti pa že grozijo da če ne spustiš cen za 15 %, ker imajo boljšega ponudnika, da bodo enostransko prekinili pogodbo
bonk.gif
so pa redni plačniki, kar je redkost.
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Citat:
Uporabnik mobiforum3 pravi:
Celje, 19. decembra (STA) - Mirko Tuš, ki je lastnik Tušmobila je danes rezerviral prvi polet Slovenca v vesolje. Ob Tušu bo v vesolje poletel eden od naročnikov in aktivnih uporabnikov mobilne telefonije pri Tušmobilu. Rezervacijo za polet v letu 2010, ko Tušmobil pričakuje, da bo drugi največji mobilni operater v Sloveniji, je Tuš danes potrdil pri družbi Virgin Galactic.

...reklame so že po mestu...

Reklama

Hec mora bit!

evil.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:

Jaz sicer Tušmobilu in Mirku Tušu ne privoščim slabega. Konec koncev je podjetnik, ki je veliko pokazal, daje kruh precej ljudem in bilo bi res neumno, da sami sebi uničujemo gospodarstvo.
Kdo uničuje kaj? Očitno so se zaplanirali in slabo ocenili trg in načrtovali poslovanje. Bodo pač crknili (če bodo), saj je Vega tudi, pa kaj?
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Jst bi pa šel z Mirkecem v vesolje sam kaj ko bo vzel nekoga ko mu v rit leze in ne nekoga, ki si to res želi najbolj na tem svetu, tu ti je pravica pfej.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Kar se mene tiče mi je vseeno, če je firma v SLO ali tuji lasti. Vseeno pa se mi zdi smotrno, da tudi firmam v SLO lasti zagotovimo enako obravnavo kot tujcem. Zdi se mi, da se v SLO počasi obračamo na glavo. Včasih je bilo vse SLO nekritično ocenjeno kot "super duper", sedaj pa to postaja vse tuje.
Ali se bo Tušmobil obdržal ali ne bo pokazal čas. Mene pri njih moti predvsem retorika, ki je začela zelo smrdeti po Vegi. Po eni strani vehementno obljubljanje odličnega poslovanje, druge pozicije na trgu, pozitivnega tekočega poslovanja. Po drugi strani pa je realnost drugačna, ponudba najslabša od vseh treh operaterjev, glede finančnih zadev pa ne bom nič pisal. Kot sem že rekel, bo čas pokazal svoje in nisem prepričan, da bo zgodba s srečnim koncem.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.621
14.316
113
In sedaj je šel še drugi milijonar malo v vesolje pogledat:

Aazon founder Jeff Bezos and three other passengers successfully crossed the Karman Line, an imaginary boundary considered by many the beginning of space, a few miles higher than Richard Branson’s recent Virgin Galactic flight