mio c250

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
Zanima me če se dajo nalagat karte iz (ppcwarez) slo vodenje in ostalo in na kakšen način.
Hvala
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Za Slo vodenje ti ni potrebno menjavat program. Za druge mape pa moraš uporabit Mio Hack in namestiti drugo verzijo programa.
 

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
Zanima me čeje nujno dat gor miomap 3.2 ker je sedaj gor ta verzija ali lahko dam 3.3 verzijo.
 

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
Najraje bi dal mio 3.3 ali nikakor ne uspem pogruntat kako to naredit da dela. Obstaja mogoče kje kakšen tutorijal ili bi mi Vi v kratkih črtah malo pomagali (lahko na zs.).
hvala
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
1. priključi navigacijo na računalnik preko USB kabla.
2. računalnik bo zaznal novo strojno opremo. Gonilnike naj sam poišče na originalnem CDju. Ko vpraša, če želiš namestit nepodpisane gonilnike, klikni "Vseeno nadaljuj".
3. poženi "MioTransfer.exe" (Mio transfer hack)

4. NAMEŠČANJE SLOVENSKEGA VMESNIKA
datoteko "slovenian.zip" kopiraj v direktorij MioMap/MioMap/LANG na Miotu (v desnem stolpcu zgoraj izberi Flash in nato klikaj na mape. Ko prideš v ustrezno mapo, izberi izbrano datoteko na levi strani ter pritisni na >> ter počakaj na okence "Successfull")

5. NAMEŠČANJE VODENJA V SLOVENSKEM JEZIKU
datoteko "v4_svn_f1.zip" kopiraj v direktorij MioMap/MioMap/VOICE na Miotu

6. NAMEŠČANJE DODATNIH KART
6.1 naredi varnostno kopijo datotek "miomap.exe" in "license.db" in Miota.
6.2 kopiraj datoteki "miomap.exe" in "license.db"v mapo MioMap/MioMap/ na Miotu (dobiš jih na ppcwarez v temi MioMap 3.3 PNA - poudarek na PNA)
6.3 dodatne karte kopiraj v direktorij MioMap\MAPS na spominsko kartico. Najhitreje gre preko čitalca kartic, če ga pa nimaš, lahko tudi v Mio Transfer programu izbereš "SD" v desnem delu in ti prikaže vsebino spominske kartice. Če ustreznih direktorijev še nimaš, jih ustvari s pomočjo gumba "New Folder". Da preprečiš morebitne spore med različnimi verzijami kart, lahko izbrišeš originalne mape iz direktorija MioMap/MioMap/MAPS na Miotu

7. PODATKI O RADARJIH
datoteko "POIUpdates.upd" kopiraj v mapo MioMap\MIOTC\POIS. Prepiši obstoječo datoteko.
 

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Monaco, vidim, da zadevo obvladaš.
Sam bom najbrž kupil ta Igo 683b pri Tušu za 189€ in me zanima ali se da dodajat tudi slovenske radarje in druge poi točke, ki jih dela Snecer za Garmina?

Zanima pa me tudi, če se da recimo dodat kakšno sloTopo karto za peš hojo.
Ravnotako pa bi zelo rad imel na takšni napravi nameščen še telefonski imenik in tudi njegovo karto, ki odlično prikazuje tudi posamezne hiše in ne samo cesto, je možno kaj takega?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Nanj lahko naložiš slovenščino s tega foruma, prav tako vse radarje in poi točlkeke. Le v ustreznem formatu jih moraš imet. Uporabiš poi loader, ki ga dobiš na mio-tech.be

Topografske karte, telefonskega imenika in podobnih zadev pa ne boš imel na njem. Če želiš več stvari, potem si kupi raje dlančnik, toda tudi nanj ne boš spravil imenika takšnega kot na pc
wink-1.gif