Mio ali Garmin do 200eur

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Kupujem navigacijo do 200€. Gledam na enaa. Katero mi priporočate. Dosti ljudi mi je reklo, da so zelo zadovoljni z Mio.
 
Nazadnje urejeno:

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Jaz ti priporočam Miota, še raje pa iGo navigacijo. Se pa da tudi Miota skrekat in dat gor iGo navigacijo. Priosim, ne kupuj Garmina, ker sem ga testiral skupaj z iGo navigacijo na poti v Francijo in nazaj in je bil Garmin obup. Če rabiš še kako informacijo, zakaj temu tako, kar vprašaj....
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Raje Miota, kot pa Garmina, saj ima boljši iskalnik poti vgrajen, kot pa Garmin. (vsi Garmini imajo enak iskalnik poti, saj smo imeli frendovega Garmina za 300€ in nas je tako zajeb..v Franciji, da glava peče - in ne samo enkrat) Jaz osebno imam miota 200, ki je prišel v akciji v Šparu za 100€ Sem pa zadnjič primerjal vzporedno Miota in iGo za v Ljubljano in sem zanalašč namesto na južno obvoznico, zavil na severno in je Mio izračunal par poti vmes skozi center, naj zavijem dol iz avtoceste (sem ga ignoriral) in šele pri 4 izvozu sem šel dol (sem točno vedel, kje naj grem dol
wink-1.gif
)), iGo je pa takoj izračunal 4 izvoz, brez vmesnih izvozov, saj bi potem moral iti skozi center LJ. (v obeh primerih sem imel najhitrejšo pot izbrano v nastavitvah)

Osebno pa Miotov ne poznam v detajle, če bi sedaj še enkrat kupoval, bi bil na prvem mestu iGo navigacija
 
Nazadnje urejeno:

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Hvala. Naročil sem Mio M400 FEU. Obstaja še verzija Adria, ampak tist ima zemljevide le bivše jugoslavije. FEU ima pa 44 zemljevidov cele Europe. Cena 174,90€
 

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Dobil sem danes Mio M400. Kakor malo gledam se mi zdi, da tale model ne omogoča nobenih updatov. Z programom, ki je priložen ne morem delati čisto nič. Na domači strani ni nobenega updata za ta model. Ali kdorkoli ve kaj o tem modelu. Ali je res tako okrnjen?