Menjava žarnice na armaturi

I

Izbrisan uporabnik #488

Videl, lepo, plato za tablico pa brž menjat
smile-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Videl, lepo, plato za tablico pa brž menjat
smile-1.gif

Ko dobim slovenske tablico, bom plato prilagodil. Trenutno me zadržuje naša birokracija saj čakam na zapisnik in poročilo iz društva starodobnikov. Nato moram še na DURS, kjer dobim potrdilo, da sem upravičen do neplačila 5% DMV. Na DURS-u se na Gorenjskem in v Ljubljani čaka cca. 3-4 tedne. Ko dobim potrdilo iz DURS-a grem po homologacijski kartonček in šele takrat lahko motor registriram. Pričakujem, da se v letošnjem leti ne bom več ravno veliko vozil, sicer pa imam za daljše vožnje staro Yamaho Super Tenere.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Včeraj sem poslal na Poljsko mail glede gas zajle in zajle za sklopko. Ker še nisem dobil odgovora, sem pravkar poklical gor in povprašal. Oglasil se je tip, ki je angleško znal a little
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pasalo ne bi:

-če bi bila prekratka
-če bi imela ročka ali ferzgazer drugačen valjček oz privitje

Po moje nič od tega ni, ker sem tam videl pri enih clutch cable 80-87
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Ker sem zamenjal račun na Youtube, stari video ne dela več. Zato še enkrat:

 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Na mojo škodo in žalost sem se spet nekaj naučil. Kadar naročaš rezervne dele, vedno naročaj po kataloških številkah in ne po nazivu. Naročene zajle sem prejel in jih poslal nazaj. Kataloške številke so popolnoma drugačne, zato nisem niti poizkusil menjati. Tudi sam prodajalec ni vedel ali ustrezajo novejšemu letniku. Jbg. Zaenkrat sem popušil poštnino.
Drugače pa je motor od včeraj registriran.