menjava upravnika v večstanovanjski stavbi - kateri?

hermann

Guru
19. mar 2014
9.402
6.070
113
Zaradi izredno slabih izkušenj s trenutnim upravnikom iščem predloge za zamenjavo. Gre za 11 stanovanjski blok, lokacija Dolenjska. Velike upravnike zavračam, ker vemo kakšen je njihov način delovanja. Oboroženi so pa predvsem s pravniki.
 
27. jan 2022
5.254
1.977
113
Na srce ti polagam eno:
- vsi so isti drek in
- vsi so enako dobri
Vse pa je odvisno od tega koliko jih kdo iz hiše "šraufa". Če nimate nobenega v hiši ki bo skrbel za vaše dobro, boste čez eno leto na istem!

Drugače pa je po mojem za "splošno higieno" dobro na par let menjat upravnika, četudi je ta dober, ker počasi pride do nekih "povezav" in modelov upravljanja, ki jih je pač dobro presekat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou

guardy

Guru
3. avg 2007
8.452
1.034
113
Obišči stran
Zaradi izredno slabih izkušenj s trenutnim upravnikom iščem predloge za zamenjavo. Gre za 11 stanovanjski blok, lokacija Dolenjska. Velike upravnike zavračam, ker vemo kakšen je njihov način delovanja. Oboroženi so pa predvsem s pravniki.

Iz lastnih izkušenj ti povem, da so vsi isti. Eni obljubljajo nebesa, eni pristavijo svoj pisker, eni se hvalijo kako so dobri, ko pa je treba kaj neredit, pa stisnejo rep med noge. Smo jih menjali like 5, pa je končni rezultat isti...

Če bote menjali, pa je pomembno, kako se odpove pogodba trenutnemu, predvsem, kakšna je vsebina odpovedi ;)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.691
9.348
113
Zaradi izredno slabih izkušenj s trenutnim upravnikom iščem predloge za zamenjavo. Gre za 11 stanovanjski blok, lokacija Dolenjska. Velike upravnike zavračam, ker vemo kakšen je njihov način delovanja. Oboroženi so pa predvsem s pravniki.
A ni bila nekaj let nazaj afera z nekim majhnim, najprej super upravnikom, ki je šel v stečaj in je zmanjkalo konkretno rezervnega sklada?

Jaz imam izkušnje z dvema. En majhen je super, rezervni sklad vseeno na ločenem računu.
En velik je velik: dražji, cene za vse kar se dela, bi bile konkretno višje (provizije očitno), ampak to angažma lastnikov večinoma reši. Razen nujnih del, tam pač malo mila uporabimo, da gre lažje v rit. Vsaj zaenkrat pa to niso neki hudi zneski.
So pa stvari narejene.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.013
1.281
113
A ni bila nekaj let nazaj afera z nekim majhnim, najprej super upravnikom, ki je šel v stečaj in je zmanjkalo konkretno rezervnega sklada?

Jaz imam izkušnje z dvema. En majhen je super, rezervni sklad vseeno na ločenem računu.
En velik je velik: dražji, cene za vse kar se dela, bi bile konkretno višje (provizije očitno), ampak to angažma lastnikov večinoma reši. Razen nujnih del, tam pač malo mila uporabimo, da gre lažje v rit. Vsaj zaenkrat pa to niso neki hudi zneski.
So pa stvari narejene.
Govoriš o Servostanu ?


Denar je neupravičeno izplačala banka, država pa je bila kriva da ni posredovala.

Pa je šlo cca 170k € papa.