maxi skuter

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
gretzky kako trpite take budale med sabo kot je ghibli?
bonk.gif

Čaki mal. Kot prvo, Ghibli je čisto OK možakar, ne vem, kako si upaš tako označiti človeka, ki ga sploh še nisi spoznal. Je pač povedal svoje mnenje, ki pa je med motoristi precej razširjeno. Se pa takšno mnenje počasi umika premo sorazmerno s številom maksi skuterjev na naših cestah. Imam znanca, ki ima 500 ccm skuter in je z njim zelo zadovoljen. In samo to šteje, da je lastnik zadovoljen. Sem zagovornik tega, da je vožnja z motorjem užitek in ne postavljanje s statusnim simbolom. To ni merjenje kdo ima daljšega tiča ali kaj podobnega (če smo na tem, potem imam jaz enega izmed najdaljših
hysterical-1.gif
).
Kupi skuterja, pa bomo šli na kakšno furo, mogoče pa boš spoznal, da nismo tako slabi. Naše piknike (do sedaj je bil samo en) ti kar malo odsvetujem, ker se dogaja svašta.
evil.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Bravo gretzky, dobro napisano....jah, pikniki so pa res divjaška zadeva...dvomim pa, da bi lastnik skuterja zdržal, več kot kako urico....
grin1.gif
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.718
39
48
Off topic:
Glede na gledanje in komentiranje "z vrha" je tudi moj vtis glede ghiblija podoben in v nasportju z elvirom in gretzkijem. Vidva sta pač podala svoje mnenje, ghibli pa samo zbada s sesalci in podobno ....
Ghibli, če nimaš nič pametnega za povedati, se raje vzdrži takih komentarjev in naj odgovarjajo tisti, ki imajo voljo in znanje.

On topic:
Veliko število Italijanov ima skuterje s katerimi delajo tako in večje število kilometrov na leto - brez večjih težav.
Izogibaj pa se kitajskih suterjev, z njimi ne boš naredil niti 2000 km.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
men osebno se skuter ne dopade predvsem zaradi visokih cen in hitrosti ter meni osebno ne deluje stabilen v ovinkih.
Ima frend kymco-ta 250 in je izredno zadovoljen. sem bil prav presenečen nad dodatno opremo ki jih je dobil zraven v primerjavi z kakim suzukijem. je pa res da je suzuki le preverjena znamka.
v 1 letu je naredil cca 10k km. problemov pa zaenkrart ni imel.
lp x5x
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Bravo gretzky, dobro napisano....jah, pikniki so pa res divjaška zadeva...dvomim pa, da bi lastnik skuterja zdržal, več kot kako urico....
grin1.gif

evil.gif
hehehehe zdržijo zdržijo sam zato ker pridejo na piknik bol proti jutru... je. biga vstavljat se je treba na bencinskih in dotankat tistih 3-4 litre benza
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Bucko pravi:

Ghibli, če nimaš nič pametnega za povedati, se raje vzdrži takih komentarjev in naj odgovarjajo tisti, ki imajo voljo in znanje.

@ Bucko v mojih komentarjih je resogromna doza sarkazma pa kljub vsemu če boš pozorno prebral notri so tud odgovori na vprašanja oz na nebulozne izjave o možnih prevoženih kilometrih z 200ccm skuterjem... ok?
A beseda "sesalec" te moti? Ja je. biga potem ga ne kupuj !
grims-1.gif
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.718
39
48
Ma ja sarkazem, sam mal se lahko brzdaš no. Verjetno si avtor teme ni želel takih komentarjev.

Tudi temi ne bi rekel motor?
hysterical-1.gif
Videno na EICMI v Milanu.
img2817.jpg

img2818.jpg
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Ampak un striček na maski je pa tak, kot da bi iz vagine ven gledal.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Sedaj pa samo čakamo, če bo ggg izrazil interes za nakup omenjenega drobilca kave...
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
gretzky kako trpite take budale med sabo kot je ghibli?
bonk.gif

Čaki mal. Kot prvo, Ghibli je čisto OK možakar, ne vem, kako si upaš tako označiti človeka, ki ga sploh še nisi spoznal. Je pač povedal svoje mnenje, ki pa je med motoristi precej razširjeno. Se pa takšno mnenje počasi umika premo sorazmerno s številom maksi skuterjev na naših cestah. Imam znanca, ki ima 500 ccm skuter in je z njim zelo zadovoljen. In samo to šteje, da je lastnik zadovoljen. Sem zagovornik tega, da je vožnja z motorjem užitek in ne postavljanje s statusnim simbolom. To ni merjenje kdo ima daljšega tiča ali kaj podobnega (če smo na tem, potem imam jaz enega izmed najdaljših
hysterical-1.gif
).
Kupi skuterja, pa bomo šli na kakšno furo, mogoče pa boš spoznal, da nismo tako slabi. Naše piknike (do sedaj je bil samo en) ti kar malo odsvetujem, ker se dogaja svašta.
evil.gif

lej mene boli penis kaksne imate vi motoristi. imam tri avtomobile, dva stara manj kot eno leto in eno klasiko, sportnik 20 let star. zakaj rabim skuter na forumu ne bom razglabljal, ce mislite, da ste vecvredni od mene pa imejte svoje piknike in si ga drkajte na tiste striptizete. jaz imam vsega vec kot dovolj, da se ne rabim spuscati tako nizko
tongue-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Je jej, najprej čestitke, ker si premožen človek.... in še graja zaradi nizkega in vulgarnega natolcevanja. Samo, da veš, da te ne bomo povabili na naš rojstni dan!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.