Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.731
6.158
113
To je ekvivalent da obupaš nad življenjem. Slabše, kot da kupiš Corolo ali Octavio. Dopust 2 tedna na Hrvaškem z zalogo hrane iz lidla. Misijonarski položaj po par tednih pregovarjanja. Kupovati pohištvo iz diskonta v kleti lesnine na Brdu...

Sicer pa čisto funkcionalen avto.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.577
1.064
113
To je ekvivalent da obupaš nad življenjem. Slabše, kot da kupiš Corolo ali Octavio. Dopust 2 tedna na Hrvaškem z zalogo hrane iz lidla. Misijonarski položaj po par tednih pregovarjanja. Kupovati pohištvo iz diskonta v kleti lesnine na Brdu...

Sicer pa čisto funkcionalen avto.

Hvala za dober poskus. Problem je, da so meni te škatle všeč bolj kot karkoli luksuznega ali športnega. ;)
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.232
312
83
Zakaj bi te mi morali prepričevati, če ti je všeč, kupi, pa je. Sicer ti drugi pravijo da je tako kot z jahto, dvakrat si srečen: tisti dan ko jo kupiš, pa tisti dan ko jo prodaš.
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

Ador

Majstr
7. avg 2019
834
462
63
Seveda je za vzeti, sploh pa še zaradi tega ker ima osvežilec zraka zapet na ogledalu..... ;) Do januarja 2025 bo vozen kako bo pa za naprej bodo pa povedali na tehničnem pregledu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.476
1.044
113
Samo res... Kje si ta avto najdu... Se sploh ne spomnim kdaj sem ga nazadnje na cesti videl... Pa ne mislim barve.