Mali mestni avto do 1k EUR

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Da en bomo preveč pametni
redface-1.gif


Timeline
April 1993 - Launched with only one trim level, and four colours, at a price of 55,000FF.
June 1994 - New colours introduced and minor interior changes.
October 1994 - Easy model launched, with a semi automatic gearbox.
September 1995 - The first of many special editions launched. Airbags become optional.
July 1996 - New engine of 1149 cc from the Clio fitted to replace the previous engine from the Renault 5. Also, various improvements made including the addition of a third brake light.
July 1998 - First major restyling — revisions to interior and dashboard and revised front and rear lights.
October 1998 - Top of the range Initiale model launched.
September 2000 - Second major restyling — Larger 14" wheels, revised door trims with larger door pockets, cup holders in front of gearstick.
December 2000 - 1.2 litre 16v engine launched, with 75 hp (56 kW).
April 2001 - Semi automatic gearbox launched, called Quickshift.
September 2002 - Further revisions — new interior trims and wheel covers.
September 2004 - Third major revision — Renault logo fitted to bootlid, side rubbing strips fitted and new colours launched.
June 2007 - Production and sales end in Europe, to be replaced by the Twingo 2.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
en in edini pogoj pri nakupu malega mestnega avta naj ti bo. znana zgodovina in dobra ohranjenost.
ker je izbira taka da se brez problema zmišluješ.

Avto je že doma, rabim samo še polico...
smile-1.gif

No, danes pa gre cel avto nazaj...
jezen.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik Samojed pravi:
Ja? To je bilo pa hitro. Kaj si dobil, sesutega, karamboliranega, s pol motorja?

Naj bi bil nekaramboliran, ampak sem šele danes pri normalni svetlobi (včeraj sem bil ali pijan ali slep) videl, da je bil levi sprednji del vsut, pa še optika je totalno v k**** (tega včeraj na testni vožnji ni bilo možno opazit)...

Aja, če ve kdo za katerega Twingiča, tam med 2000 in 2004 letnikom, ki je v TIP TOP stanju, naj javi. Aja...naj bo temno moder, bordo rdeč ali črn in brez platnene strehe...
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik Samojed pravi:
Ja? To je bilo pa hitro. Kaj si dobil, sesutega, karamboliranega, s pol motorja?

Naj bi bil nekaramboliran, ampak sem šele danes pri normalni svetlobi (včeraj sem bil ali pijan ali slep) videl, da je bil levi sprednji del vsut, pa še optika je totalno v k**** (tega včeraj na testni vožnji ni bilo možno opazit)...

Aja, če ve kdo za katerega Twingiča, tam med 2000 in 2004 letnikom, ki je v TIP TOP stanju, naj javi. Aja...naj bo temno moder, bordo rdeč ali črn in brez platnene strehe...
grims-1.gif
A brez trepalnic okrog luči in rožic po stranskih bokih pride v poštev?
grims-1.gif

Bemu, če dobiš takega kot si napisal (TIP TOP stanje) ga vzemi, pa makar je v oranžni barvi. Ker bo redek. No, jaz bi edino pri pink barvi še razmišljal
grin1.gif

Slovenski trg je totalno v kur.cu glede rabljenih avtov. Pa makar bo od bakice s 45k km, bo nekaj sigurno zjeba.no v nulo...
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik Samojed pravi:
Ja? To je bilo pa hitro. Kaj si dobil, sesutega, karamboliranega, s pol motorja?

Naj bi bil nekaramboliran, ampak sem šele danes pri normalni svetlobi (včeraj sem bil ali pijan ali slep) videl, da je bil levi sprednji del vsut, pa še optika je totalno v k**** (tega včeraj na testni vožnji ni bilo možno opazit)...

Aja, če ve kdo za katerega Twingiča, tam med 2000 in 2004 letnikom, ki je v TIP TOP stanju, naj javi. Aja...naj bo temno moder, bordo rdeč ali črn in brez platnene strehe...
grims-1.gif
A brez trepalnic okrog luči in rožic po stranskih bokih pride v poštev?
grims-1.gif

Bemu, če dobiš takega kot si napisal (TIP TOP stanje) ga vzemi, pa makar je v oranžni barvi. Ker bo redek. No, jaz bi edino pri pink barvi še razmišljal
grin1.gif

Slovenski trg je totalno v kur.cu glede rabljenih avtov. Pa makar bo od bakice s 45k km, bo nekaj sigurno zjeba.no v nulo...

Ja, naj bo brez, pa ce jih ze ima, mu jih bomo pa popipal.

Ja, jeba je s temi jajckami, sem mislu, da je boljsa ponudba. Isce se za lepso polovico, pa sploh ni zahtevna, sam da lepo izgleda pa da je ohranjen, oprema ni vazna, ne rabi klime, ne steklene panoramske strehe... No, zdej ko se enkrat preberem napisano, opazam da v bistvu je zelo zahtevna...
smile-1.gif


Je pa glede na do sedaj ogledano res kriza...mislim, kaj vse narod prodajakot "odlicno ohranjeno"...
10.gif


Kot zanimivost...tega, ki sem ga danes nazaj peljal naj bi prodajalec ze imel prodanega naprej (zanesljivi viri) po prvotni ceni (400€ vec, kot je placala moja). Ubogi novi lastnik...
priden.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Je pa glede na do sedaj ogledano res kriza...mislim, kaj vse narod prodajakot "odlicno ohranjeno"...
10.gif

Kot zanimivost...tega, ki sem ga danes nazaj peljal naj bi prodajalec ze imel prodanega naprej (zanesljivi viri) po prvotni ceni (400€ vec, kot je placala moja). Ubogi novi lastnik...
priden.gif
Sej ti pravim. Pri nas je trg za bruhat. Sicer občasno naletiš na tombolo, sam pa hoče lastnik pol zanj skoraj ceno novega
grin1.gif
bolj zahteven glede opreme.

PS: Če rabiš merilec laka, ti ga v ponedeljek lahko posodim. Ga boš rabil, edino pazi, da te kdo ne bo s kijem čez uč usekal
grin1.gif
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.517
59
48
Kranj
Citat:
Slovenski trg je totalno v kur.cu glede rabljenih avtov.
Ma kje ste vi, ko jaz in moja žlahta prodajamo avtomobile. Avtomobile imamo vedno tiptop ampak vsak ti letnik naprej meče in noče dat več. Rajši kupijo za enak denar eno leto mlajšega in zjahanega. Imamo pa twingota 2001, klima 55000km in smo zadovoljni. Žal zaenkrat še ni naprodaj.
grims-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Citat:
Uporabnik jetamp pravi:
Citat:
Slovenski trg je totalno v kur.cu glede rabljenih avtov.
Ma kje ste vi, ko jaz in moja žlahta prodajamo avtomobile. Avtomobile imamo vedno tiptop ampak vsak ti letnik naprej meče in noče dat več. Rajši kupijo za enak denar eno leto mlajšega in zjahanega. Imamo pa twingota 2001, klima 55000km in smo zadovoljni. Žal zaenkrat še ni naprodaj.
grims-1.gif
Sej to vsi pravijo, ko pa prideš tja...
evil.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Evo GOLF prodan, MalcolmX za 6900
smile-1.gif


Kaj se kaj kupuje do 2000€ mestni avto itd....kratks razdalje, nizka poraba?
 

top_shit

Pripravnik
13. maj 2011
555
0
16
Ja, kaj naj ti rečem? Ima ludih i posle rata ... ki so pripravljeni za ena 8 let stara jajca plačat skorej 7 k ...

Aja, se oproščam. Bil je Golf ... potem je vse kristalno jasno ...

Sicer pa: čestitam prodajalcu, kupcu pa želim, da ne prebere tega sporočila.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
ksz.
Še en glas za Twingota. Sem ga imel par let in se mi še danes kolca za njim. Fantastična zadeva, izjemno prostoren, rukneš ga v vsako luknjo, minimalni stroški. Skratka super avtoček. Prodal sem ga pa pri 222.200 km
evil.gif
( 1x menjana vodna pumpa in jerman..ter ostala klasika - končniki, ploščice..). Sem pa lastnici povedal, da bo ravno potrebno narediti veliki servis in sem ga temu primerno dal tudi ceneje..
 
Nazadnje urejeno:

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
top_shit: človek je dobil odlično ohranjen avto + zimske nove gume + vse papirje servisov itd....
 

top_shit

Pripravnik
13. maj 2011
555
0
16
Ja, 8 let star.

No, bo pa kmalu starodobnik, edino to ga lahko tolaži.

Sicer sem ti pa že napisal: čestitke za prodajo
cheer.gif