makarska, hotel punta

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
prvo
pri hrčkih nisem bil..10 let. me ne zanimajo
drugo
v neke arabske drzave brez pitne vode..ne, z otroci ne. sej poznate dehidracijo pa ta jajca
tretje
ko mi otrok zboli,ka rje bilolani v grciji, se zicnem v avto in sem v maks 12 urah doma..z letalom..my ass

ko boste imeli svoje podmaldke in neko odgovornost bo jasno, da celo hrcke prenasas za voljo neke blizine

skor tok hudo je, da bi sel v izolo
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.265
794
113
Softi, pa reč, da so otroc problem, ne pa dopust. To je pa vsak živčen. če bi jst tri pamže pelu na dopust, bi pa itak živčnga fasu. Pol pa sori, sm mislu, da si tak deloholik, da ne smeš bit več kot 100km od fangla pa kele, pa čeprov greš dopustovat na Hrvaško.:)


lp
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
spet si zgrešil

deloholik sem
jedina NI

jaz bi bil doma, ona v keniji..kjer ni fagla in kele, ni gsm itd..da sem z njo

in pol so otroc.

evo..zdej maš vse info.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
koliko vožnje paje do vaših sanjskih plaža na Karibih, Tajski.... - 20 ur ali več z nšenjem kovčkov, otrok....

Če bi si malo bolje pogledali bi videli, da tam v našem poletju ni idealnega vremena. Dež skoraj vsak dan in če imaš srečo še fašeš orkan
cool-1.gif


Sem vse preizkusil.
Z mojo malo smo bili v Grčiji - stara 4 mese., , Tuniziji - stara 1,5 leta, Turčiji.....
Si pa sploh ne predtsavljam s tremi na letalo.
Tukaj so vsi pametni seveda brez otrok. Kako bo eden od njih na Tajskem hodil okrog z polletnim otrokom ne vem
confused-1.gif


Aja pa vsi dajo najmanj 2k za dopust pa obvezno 5*
shocked-1.gif

Z otroci v tujini ne moreš ravno v 3* hotel, že zaradi hrane same...
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
bolezni in zrdravniki v tujini niso problem, v Sredozremlju imaojo navadno boljše bolnice za turiste in v vsakem boljšem hotelu je zdravnik. (preverjeno
frown-1.gif
)
sam sicer vedno vzamem 5* hotel. Letos spet pade Turčja.

lpA.
 

birca

Pripravnik
26. okt 2007
413
17
18
Je bil mogoče kdo v Drašnicah?
So tudi tam nabite plaže ali se da najti kakšno z manj gužve?