makarska, hotel punta

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Jaz sem bila v Makarski nekaj let nazaj, sicer v apartmaju...

Kaj naj rečem? Zvečer zunaj je kul, se kar dogaja, promenada nabito polna, če hitro postaneš nervozen pojej persen preden greš med ljudi, plaža nabito polna, z dobro ponudbo pijače in hrane, drugače lepa peščena plaža in lep dostop v vodo.

Jaz sem bila po tednu v Makarski prav vesela enega tedna "počitka" na Hvaru.

Odvisno kaj komu paše, jaz sem tip človeka za mir na splošno in bolj prazno plažo in mi je bilo moteče.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
ta hotel je za njega, ker hotel ni v Makarski, ampak leži na Makarski rivieri (Igrane, cca 17 km od Makarske))
confused-1.gif

Hotel je 2*.

ČE hočeš AI pa mir vzemi Omiš Sagitto, samo ne bungalovov.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
bungslovi so stari in neprenovljeni, pa daleč od vsega.
Apartmaji so pa blizu.
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Softi, ne delaj napake..hehehe

V Makarsko se ti splača jt na blef. Folk ob cesti stoji in prosi, da vzameš njihov apartma, saj nikakor ne morejo vsega prodat.

Plaža je tako polna, da sigurno vsaj enga na dan pohodiš. ( Lokali so dokaj prazni...zanimivo
smile-1.gif
)))

Voda izredno lepa.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.948
1.830
113
samo 1x v življenju sem videl kako si folk prejšnji večer zakopa brisačo napol v pesek, da se ima naslednji dan kje pražit in samo 1x v življenju sem videl 3 ljudi na 1 m2 plaže. In oboje v makarski. Res ne razumem kaj mora razumnemu človeku delat, da sredi sezone rine tja
stupid-1.gif
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Se strinjam. makarska riviera je zelo lepa: maja in prvi del junija...ter konec septembra.
Tisti čas vmes je pa res samo za ljudi, ki imajo radi gužvo ala: sardine v konzervi.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
za AI torej Omiš sagito..

mene bo dopust umrl..če kaj bolj sovražim od dopusta..pa to ne more bit res..vsi se veselijo, jaz pa čist v depresiji
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.265
794
113
to je zato, ker greš na Hrvaško v beden hotel s še bolj bedno ponudbo. Pejt v svet, pejt nekam , kjer boš vidu ker drzga kr Slovence, Hrvate pa Bosance na kupu. Bo precej bolš. Pejt v Maroko, Tajsko, Peru, Španijo, Italija.... to je dopust, ne pa Makarska rivera hotel z AI ponudbo in dvema zvezdama. Se mi kr stemni, če bi mogu bit tam en teden.

Mogu sm neki napisat, ker dopust je lahko prov the best, če greš nekam neki novga odkrivat.

lp
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
letim na taajsko..s froci 4,2 in pol leta..

sem razmisljal o safariju v keniji..al pa potapljanju an karbih..mal smo tut hotl na severni tečaj..nismo še odločeni
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.948
1.830
113
Citat:
Uporabnik Ateis pravi:
to je zato, ker greš na Hrvaško v beden hotel s še bolj bedno ponudbo. Pejt v svet, pejt nekam , kjer boš vidu ker drzga kr Slovence, Hrvate pa Bosance na kupu. Bo precej bolš. Pejt v Maroko, Tajsko, Peru, Španijo, Italija.... to je dopust, ne pa Makarska rivera hotel z AI ponudbo in dvema zvezdama. Se mi kr stemni, če bi mogu bit tam en teden.

Mogu sm neki napisat, ker dopust je lahko prov the best, če greš nekam neki novga odkrivat.

lp

Halo? Any body home? Na slovenskem forumu si. Tukaj za 95% folka velja da je dopust možno preživet samo pri naših ciganskih bratih. Drugo ne obstaja.
Če pa vlačiš čredo malih frocov zraven pa ni bolj komot varjante kot na letalo in si v 3 urah že pod senčnikom. Ne pa cijazenje z gastarbajtji, nemškimi frizerji in avtomehaniki,..., 12 ur do makarske sredi sezone. res blagodejno za froce in živce staršev