Majice I feel Slovenija

Torej:


  • Skupaj glasov
    70

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Ideja:

Ali menite, da bi morala Slovenska turistična organizacija popotnikom (ob predložitvi dokazila o plačilu potovanja v tujino) podariti (brezplačno) majčko I feel Slovenia? Se mi zdi, da bi bila to dobra poteza za širitev "blagovne znamke".

Kupovanje marketinškega materiala je itak...
ne-ne-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Itak... to sem že velikokrat razmišljal, koliko več slovenskih popotnikov bi srečal v tujini, če bi nosili te majice. Pa še podariš jo lahko kakemu domačinu na koncu. Boljšega marketinga si skoraj ne moreš zamisliti...
smile-1.gif
 

mla16

Pripravnik
23. sep 2007
102
0
16
Sem imel lani ko sem šel na pot ful probleme , da bi majco kupil je ni bloza dobit v M cifri same xxl so meli. Se pa strinjam s tem bi zelo prineslo k promocije naše države.
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
Jaz sem jo kupla v Turističnem centru v Lj (nasproti šentjakobskega gledališča), drugje jih nisem vidla..

Mi pa gre malo na živce kr majo sam eno barvo za ženske majce, roza :p
 

mla16

Pripravnik
23. sep 2007
102
0
16
Še vodniki jih ne dobijo zastonj ,ki so celo leto na poti , pa si jih sami kupujejo SRAMOTA.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Jaz sem jo dobil na nekem kolesarskem maratonu, sicer sem proti "sponzorskim" majicam, ampak to pa kar rad oblečem
smile-1.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.483
1.055
113
Kaj se majice potem da kod naročiti?

Ker bi tudi jest imel eno rdečo ali zeleno M velikosti...
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.869
35
48
ga ni denarja da dam nekaj takega gor! reklama in turisti se privabijo na drug način ( s prijaznostjo, razumevanjem, primernimi cenami...) ne pa z nekimi majicami za katere moraš prosit da jo lahko nabaviš!
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
jest pa vedno z veseljem nardim kaksno promocijo za Slovenijo in zastavim dobro besedo,
pa tudi, ce gre na ta racun kaksen € neposredno iz mojga zepa

se lahko pohvalim, da si je na moje priporocilo ze precej mojih kolegov/prjatlnov ogledalo lepote Slovenije,
fsi so imeli pohvalne besede