Magic Earth Navigation

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.685
154
63
Odkril sem tole navigacijo za Android:



Danes prvič probal, sicer na kratki razdalji, daje pa fantastičen občutek. Hitra, offline področja, ki jih želim, si prenesemo po državah in predelih, prometne informacije, radarji, lepa grafika, možnost za tovornjake. Presenečen sem ,da je bila do sedaj zgolj mimobežno omenjena. Vesel bom, če še kdo kaj ve ali pa proba in poda feedback.
 

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
5.862
2.318
113
Sem prenesel in nič ne zahteva plačila (vsaj ne tukaj v pisarni) prosijo pa za donacije.
Mi pa zemljevidi niso všeč - sem pač navajen na HERE in TT.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.685
154
63
Jaz sem tudi opazil samo možnost "prostovoljnega prispevka".
Morda pa za kako nadfunkcijo ali frekventnejšo porabo zares zakasira, kot pravi zakon

Samo Svoj jaz sem tudi navajen na HERE preko iGO izvedb, vendar me je tole že takoj od začetka prepričalo. Nekako "lahkotno" mi deluje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Svoj

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.685
154
63
Tudi mene to zanima, ampak koncept glede prometa menda povzema po google-u. Ker sem bolj malo na cesti, to težko preverim, najlažje bi to kakšna kamionđija probala v realnih pogojih. Trenutno, kar najdem je sledeče zaprtje. Prilagam sliko z informacijskega centra in vodenje navigacije proti Murski Soboti. V Rogozi je zaprt pas v smeri LJ, V Slivnici pa proti MS. S slik se da najbrž najbolj preveriti. Glede zastojev bom pa potem popoldan probal pogledati, če mi bo čas dopuščal
Štajerska avtocesta je zaprta med Slivnico in Rogozo v obe smeri.
 

Priponke

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    157,6 KB · Ogledi: 9
  • viber_image_2024-10-11_12-30-37-683.jpg
    viber_image_2024-10-11_12-30-37-683.jpg
    321 KB · Ogledi: 8

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.685
154
63
Težko opisati, vendar Gmaps te ne opozarjajo za radarje, nepraktično je prenašanje offline zemljevidov, pregleda je slabši in predvsem ima ta za razliko od Gmaps tudi kamionsko vodenje
Kar jaz pri tej nisem zasledil, je vodenje z večimi postajami, ampak dopuščam možnost, da sem spregledal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.685
154
63
Nismo pa do sedaj rekli, kdo je ponudnik zemljevidov. To je OpenStreetMap:


Kako se izkaže napram HERE bi bilo tudi zanimivo slišati.