Lov za mladostjo ali kaj drugega?

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Najprej disclaimer: se ne vtikujem v to, kaj kdo dela s svojim telesom, razen če bi se to dotikalo mojih bližnjih. Tako da za spodnja primera mi dol visi, lahko obe ženski delata kar želita. Obe sta cca. 40 let stari, milo rečeni ne ravno fit.

Primer 1: 5 let nazaj si da ena povečati prsi. “Originali” niso bili nič posebnega, ampak čisto ok. Jo srečam prejšnji teden, prsi malo nad trebuhom. Me je kar malo streslo.

Primer 2: srečam znanko po daljšem času in se smeji kot Miša Molk, ustnice nabuljene in nobenega izraza. Botoks.

Zanima me motiv za to, zakaj gredo ženske na take posege. Lovijo mladost? Se počutijo bolj seksi?

Recimo po moje bi za oboje več naredili, če bi delali na postavi. Obe sta namreč nekje 15-20kg preobilni.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.940
-1.486
63
Ne vem, ker lahko? Ker je prilično dostopno? Ker tako narekujejo družabna omrežja? Ker imamo vsega polno rit?
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Bom še dopolnil vprašanje, ker so tukaj v večini moški.
Ali vam je to všeč na ženski?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Posnetek zaslona 2023-05-14 174453.png
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
Bom še dopolnil vprašanje, ker so tukaj v večini moški.
Ali vam je to všeč na ženski?

za na kozlat!

verjetno res kriza srednjih let, in kratkovidnost, ker ko to bo vse se 3x bolj nagravzno, ko bojo res stare.

mene bolj zanima, kaj njihovi dedci porecejo na to? ce so samske, ajde, naj lovi take, ki jim je plastika vsec... sam vecini se dedci sami placajo te operacije.

ceprav mladost niso napihnjene ustnice in joske.

primerjava z novim avtom je mimo. dedca cist razumem, da si kupi sanjski avto. najboljsa leta in finance je dal za druzino in bajto, potem pa so mulci odrasli, preskrbljeni, bajta zrihtana do konc lajfa. a ni zdej cas, da si dedc se nekaj kupi za duso, ce mu je ostalo nekaj denarja? on bo avto lahko zapustil otrokom, kaj bo pa Barbika naredila? silikon ven pobrala in ga hcerki zapustila?
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.914
816
113
Če "poseg" dobro rata, potem je lepo za videt.
In če je poseg majhen, vprašanje, če bo kdo sploh ugotovi, da je bil "poseg".
Vprašanje seveda ostane, kako bo zgledalo čez 10+ let.

Če pa "poseg" ne rata, je pa takoj grdo. Melanie Griffith primer.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
pa dej kaksen primer, kjer je ratalo?

nase misa molk sploh ni vec za spoznat. je mogla osebno samo zaradi operacije zamenjat.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
evo, gledam megan fox, kaksna krota je ratala. pa je vse profi in v nulo narejeno. ampak v primerjavi s tem kaksna bila prej...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in sad

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.336
5.366
113
Zanima me motiv za to, zakaj gredo ženske na take posege. Lovijo mladost? Se počutijo bolj seksi?

Razlogov je pa toliko najbrz, kolikor je zensk, ki so se za to odločile. Da zenska hoce zgledati mlajsa kot je, sploh v 40ih ni nekaj novega. Tudi me imamo krizo srednjih let kot dedci. Vse sort bioloske ure tiktakajo - ni vec plodna, je na poti v meno, posledicno ni vec privlacna in zaželena v tem smislu. Moski vedno letajo za 25letnicami, zenske pa bolj zanimajo vrstniki. To je aksiom in jasno je zakaj. Kaj zelijo od onega drugega, da k mizi prinesejo.

Drugo so pa trendi. Zdaj je kim kardashian. Velika rit, veliki žnabli. To pa ni starostno pogojeno. 20 do 50. Nekomu ze je všeč, njihovim ciljnim potencialnim partnerjem, kdorkoli ze to so. Sto ljudi sto cudi, se povohajo med seboj, kot vsi ostali in vse super... 20 let nazaj so hotele posevne oci, ko je bila Lucy Liu "in".

Drugace pa... Ne gre enačiti vseh estetskih in plasticnih posegov z onimi, kjer se pretirava ali gredo narobe. Jeniffer Lopez, Jeniffer Aniston,... Tega je bistveno vec kot spak. Prejšnjikrat, ko smo se o tem pogovarjali, je eden prilepil oziroma omenil Mirnovo Heleno, češ kaj je narobe a takim staranjem. Prav nič, ampak ona ni nobena tujka botoksu...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.336
5.366
113
Vsekakor pa se strinjam, da osnovno, kako bi rekla, zapuščenost, se tezje popravljas takole, kot če gre za "touch-up". Ko Francozi vcasih. Ko so smrdeli, namesto, sa bi se stuširali, so še vec parfuma cez polili, pa lasuljo na glavo dali...