Lounge-i po letališčih in Diners kartica

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Torej, kot je že navedeno v naslovu - ali je kdo od vas po fijasku DC Slovenija že preveril, ali lahko vstopate v lounge-je na letališčih? To je - vsaj zame - najbolj pomemben podatek, kar se tiče Diners kartice.
vnaprej hvala za odgovore, LPM
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Glede na to da, skoraj zmeraj potegne kartico po POS terminalu, bi rekel da ne. Nisem pa probal,..najboljše da pokličeš na Diners
smile-1.gif
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Kdo s konketnimi izkušnjami? Ne bom ravno s srednjega vzhoda klical v Ljubljano zaradi tega. LPM
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Matjaz1974 pravi:
Škoda
frown-1.gif


Če tega ne bo več, Diners takoj ukinem. No, dajmo jim še nekaj časa...še dobro, da ta mesec ne letim več
wink-1.gif
Pozdravljeni

Mi lahko kdo ki je že koristil lounge na letališčih pove kaj več o tem. To samo Diners kartico pokažeš in imaš prost vstop? Kaj ti nudiji ti loungi? Letos bom kar precej letel po svetu in imam Diners kartico, zato tudi mislim koristiti ugodnosti (če sem že plačal članarino
wink-1.gif
)
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik Matjaz1974 pravi:
Škoda
frown-1.gif


Če tega ne bo več, Diners takoj ukinem. No, dajmo jim še nekaj časa...še dobro, da ta mesec ne letim več
wink-1.gif
Pozdravljeni

Mi lahko kdo ki je že koristil lounge na letališčih pove kaj več o tem. To samo Diners kartico pokažeš in imaš prost vstop? Kaj ti nudiji ti loungi? Letos bom kar precej letel po svetu in imam Diners kartico, zato tudi mislim koristiti ugodnosti (če sem že plačal članarino
wink-1.gif
)

jaz imam diners izklučno samo zaradi tega.pač v loži imaš časopis,tv,net,alkoholne in brezalkoholne pijače,v nekaterih celo sendviče oz kanapeje,nekaj jih ponuja tudi tuš in relax cono,kar je meni najpomembneje pa to da se udobno usedeš dvigneš noge in lahko za kako uro odspiš.pomni pa to da je vstop v ložo free samo za imetnika kartice vsi ostali morajo doplačati,ne spomnim se točno ampak mislim da okoli 20€ kar še vedno ni veliko če imaš naslednji let čez 8 ur
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
aja pa še to na večjih letališčih imaš več diners lož,imajo tudi različne pogoje,nekatere so samo za domestic flights ali šengen flight,druge pa samo za international flights.na diners strani poglej seznam letališč in boš dobil vse info o ložah
zmaga.gif
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Mi lahko kdo ki je že koristil lounge na letališčih pove kaj več o tem. To samo Diners kartico pokažeš in imaš prost vstop? Kaj ti nudiji ti loungi? Letos bom kar precej letel po svetu in imam Diners kartico, zato tudi mislim koristiti ugodnosti (če sem že plačal članarino
wink-1.gif
)
če gre za lounge, ki je v seznamu na diners strani, potem točno tako.
poglej na http://www.dinersclub.com/airport-lounges.html za detajle glede posamičnega letališča in posamičnega salona.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Emaster pravi:
...kako je bilo...
Tile Loungi so prava stvar
cool-1.gif
. Hrane in pijače v izobilju. Imaš dostop do interneta, TV, vseh mogočih časopisov...skratka NI DA NI. Meni se zdi vredno plačati tisto članarino za Diners, sploh če imaš na kakšnem letališču več ur za prestop, oz. če dosti potuješ.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Tile Loungi so prava stvar
cool-1.gif
. Hrane in pijače v izobilju. Imaš dostop do interneta, TV, vseh mogočih časopisov...skratka NI DA NI. Meni se zdi vredno plačati tisto članarino za Diners, sploh če imaš na kakšnem letališču več ur za prestop, oz. če dosti potuješ.

Se strinjam! Res je vredno!
Sicer pa lounge v Munchnu izgleda takole:
https://www.dropbox.com/s/tedkpah8l4797rn/lounge_muc.jpg?dl=0
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Prosim za par izkušenj

Na zadnji trenutek sem si zrihtal en dopust. Letim v Miami, karte so ble poceni ampak moram 3x presest. Torej čakam na 4 letališčih. Predlagali so mi naj si umislim diners kartico. Zdaj pa mi prosim malo pomagajte:
- a je vseeno katero ali moraš imeti katero posebno
-naj jo vzamem raje na firmo ali na osebo
- letim šele decembra, se plačuje članarina za tekoče leto ali od takrat ko jo dobim,
-če ne si umislim tole http://www.dinersclub.si/Kartice/Osebne/Diners-Club/Diners-Club-StartUp.html?Y3JcMzQscFw3MQ%3d%3d
-Kako poteka vstop v tako vip ložo, je dosti da samo kartico pokažeš?
-a je kakšna omejitev koliko časa si lahko notri?
-kako je s hrano in pijačo, je to bistveno ceneje kot zunaj.

hvala!!
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Zdravo

Tukaj boš našel vse odgovore Diners
Jaz sem bil letos na nekaj letališčih in povsod sem brez problemov lahko vstopil. Imam pa čisto navadno kartico.
Kolikor vem se plača članarina za eno leto od prejema kartice. Vstopiš tako, da pokažeš kartico in letalsko karto. Ne spomnim se. če sem moral pokazati tudi potni list. V nekaterih Loungih piše da so časovno omejeni, vendar mene dosedaj še nihče ni kontroliral, kako dolgo sem noter. Hrane in pijače v Loungih NE plačuješ. Vse je free
cheer.gif
. Imaš še internet, TV, čaospisje...Če imaš dolgo do leta lahko v miru zapiš noter. Vendar si nastavi budilko, ker v loungih se NE slišijo pozivi na lete.