Lokacija na Krku za rit namočit

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
V kratkem bom nekoga peljal do trajekta v Pinezićih na Krku.
Na forumu je zagotovo kakšen poznavalec, ki ve, kje si na poti nazaj lahko malo rit namočim?
Torej - nič posebnega - udobno/vidno parkirišče (ker bo nekaj dražje robe v avtu), plaža, da se človek ne polomi, po možnosti še malo sence, da se v miru kaj spije/poje.
Za preživet nekaj uric pač, če gre človek bolj redko na morje kot pa oddaja davčno napoved :)
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.440
362
83
s plaže v Pinezičih se ne vidi avta, saj je treba po hribu dol peš cca 1 minutko hoje, parkirišče desno ob pokopališču je makadamsko
edino če boš dobil frej levo dol ob "marini", tam pa je asfalt
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Hvala. Sem nekaj gledal na satelitski sliki. Ni sicer videti veliko prostora za parking, ampak če ni posebne gneče, bomo že nekako.
Je pa videti nekaj više (severneje) še ena cesta iz vasi do ene plaže.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.440
362
83
ja sej, to prideš iz vasi mimo manjsega kampa Amar po hribu dol do plaže, vmes je v vasi trgovinica
asfalt za en večji avto, potem je britof na desni in desno pred njim v hribcek je makadam parkplac
ce nadaljujes po hribu dol cesta zavije levo in prides do "marine"
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.440
362
83
ja to je pa na koncu mimo Pinezičev, kjer je trajekt in črpalka
ponavadi smo kar z gumenjakom iz plaže Pinezičev šli tja po pice :D
 

baldrick

Fizikalc
27. mar 2012
948
24
28
Njivice-Kijac samo ravno lep parking če si zgodenj ga dobiš še na plaži mivka v vodi...
 

baldrick

Fizikalc
27. mar 2012
948
24
28
Ne je lep parking, samo če si zgodenj tam do 10 ga še dobiš na plaži, po deseti pa tam nekje ob cesti na hribu.
 

baldrick

Fizikalc
27. mar 2012
948
24
28
Zaviješ za kijac se pelješ po cesti prvo levo ne, ker te pelje v apartmajsko naselje, nato naslednji levo pri kovinski BUS postaji levo skoz naravnost do konca tu je parking takoj na plaži in parking malo tako na šodru. Maš fajn za jest na plaži hrana je ok poceni, tudi veliko kafičev je skratka meni je top kadar grem z motorjem mimo je to moja topstop pozicija.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Aja, pa dajte še tole povedat človeku, ki že leta ni bil v Lijepi naši ;)
Ali mostnino in avtoceste lahko plačaš s Maestro kartico ali evri brez, da te olupijo?
Pa v gostilnah? Pred nekaj leti vem, da smo lepo jedli in pili, potem pa je tip rekel, da kartic pa ne uporabljajo :oops:
Sem mislil, da bomo cel večer posodo pomivali, da se odkupimo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.597
-208
113
kartice laufajo normalno... pejt na bankomat v reki, dvigni 350 kun, in bos mel dost za most in za pico, pa se kej bo ostal.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
2.006
827
113
pa Most plačaš samo v eno smer.. nazaj je "Prost prehod" - da ne bos slucajn ustavljal pri mitnici