Lignano Sabbiadoro v Italiji

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.519
260
83
Pozdravljeni

Zanima me, če je že kdo bil v tem omenjenem mestu, oz v katerem izmed kampov, ki so v tem mestu? Zasledil sem oglas na radiu, in malo pogooglal, ter našel >tole< . PO slikah zgleda še kar vredu, še vseeno pa me zanima mnenje nekoga, ki je dejansko že bil tam, oz ve kaj več o tem mestu /kampih?

LP Vogel
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Lepo za enodnevni izlet, kaj več pa ne. Gre za skrajni sever tržaškega zaliva, kjer je voda precej plitva. Na plaži je mivka, ko greš v vodo in ti pride tam nekje do pasu, pa se mivka spremeni v nek čuden mulj/blato, tako da je meni bolj prijetno plavat kot hodit. Tudi voda (vsaj ko sem bil jaz tam) zna biti precej kalna. Plaža je sicer relativno dolga, ampak je večinoma zapolnjena z ležalniki in marelami, ki si jih lahko rentaš. Za lastno "plaža opremo" ostane precej malo prostora.
Kampov žal ne poznam.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.519
260
83
No ja, malo sem prebrskal po internetu in našel 3 kampe. Enega izmed njih zelo hvalijo (Sabbiadoro), naj bi imel tudi lastno plažo z svojimi ležalniki / marelami. Tako da sem se odločil, da se zapeljem tja za en podaljšan vikend v prihodnosti in si kar ogledam to "evropsko Miami
bonk.gif


Še link do kampa: Sabbiadoro
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.540
1.143
113
Celje
A ima kdo kak hotel za priporočiti? bi skočil ta vikend za tri dni si pogledati to "lepoto"
Soliden hotel, da je pametna lokacija, parking, pa da cena ni glih prehuda...

hvala
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.519
260
83
Sicer sem bil sam tam le 2 nočitvi, pa še to v bolj penzionerskem "mode-u" v kampu sabbiadoro. Ob večernem sprehodu v zelo bližnji okolici se ni dogajalo nič zanimivega, tako da kje pa sploh je ta "glavna" ulica, da vem za prihodnjič, ko se bom spravil to mesto malo bolje spoznati?
evil.gif