Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.209
15.141
113
Five people stabbed

A tole se ne objavi, ko gre za žensko?
Daj reci, da se hecaš in ne očitaš seksizma na tak posreden način.... Drugače pa pretekle objave o novicah v zvezi z zabodenimi enskami potrjujejo, da se objavlja ne glede na spol žrtve. Tokrat si pač ti prvi to zasledil in objavil novico o dogodku izpred enega (!) dneva, ni treba zdaj slona delat iz muhe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.671
2.448
113
1725098543555.png


Zakaj je prstek dol?
Ker so sodili ćordiču,
ker je repal
ker je Kameleon to objavo iz medijev objavil tu
ker sodniki SO podkupljivi
ker jets5 ostaja v Hrastovcu in ne gre v samostojna stanovanja
...


p.s. govora je o jest5! in o njegovi reakciji!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in 8888

jest5

Guru
18. avg 2007
25.696
-8.653
113
Offtopic. Sodišče in Zlatko v tem primeru nimata veze z multikulti. Zato.
Točno tako

Med lepote multikulti pa spada, kar se je pred pol ure zgodilo v Lescah pred nakupovalnim centrom. Pristen slovenček je nasilno zvlekel iz avta invalidno partnerko in jo še malo vlekel po tleh, pospremljeno z glasnim dretjem nanjo.
Nato pa se je še zaganjal v mimoidoče in grozil, da jih bo zaštihal z nožem, če se ne odstranijo in brigajo zase.

Prima fant :zmaga: :bonk:

P.S. Policija je prisla dovolj hitro, da so ga povabili na pogovor
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: brane_new

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.451
5.938
113
blizu močvirne prestolnice
Točno tako

Med lepote multikulti pa spada, kar se je pred pol ure zgodilo v Lescah pred nakupovalnim centrom. Pristen slovenček je nasilno zvlekel iz avta invalidno partnerko in jo še malo vlekel po tleh, pospremljeno z glasnim dretjem nanjo.
Nato pa se je še zaganjal v mimoidoče in grozil, da jih bo zaštihal z nožem, če se ne odstranijo in brigajo zase.

Prima fant :zmaga: :bonk:

P.S. Policija je prisla dovolj hitro, da so ga povabili na pogovor
Kako veš da je pristen Slovenec ali samo Slovenec z našim državljanstvom?
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.209
15.141
113
Seveda spada, on je mešanc ni Slovenec tako da spada med multikulti.
Samo zato, ker je eden od vpletenih južnjak oz. ima južne korenine to pač ne spada v ta topic. Članek bi bil veliko bolj primeren za temo o slovenskih sodiščih.
Lepote multikulturnosti je pa tema, kamor se načeloma lepi prispevke o posledicah mešanja različnih kultur in vsebina tisteega članka to pač ni.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.209
15.141
113
Med lepote multikulti pa spada, kar se je pred pol ure zgodilo v Lescah pred nakupovalnim centrom. Pristen slovenček je nasilno zvlekel iz avta invalidno partnerko in jo še malo vlekel po tleh, pospremljeno z glasnim dretjem nanjo.
Nato pa se je še zaganjal v mimoidoče in grozil, da jih bo zaštihal z nožem, če se ne odstranijo in brigajo zase.
Zakaj bi pa to spadalo v to temo?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.209
15.141
113
Aha tak pogled imaš na zadevo. No, jaz kot odpiralec topica sem malce višje napisal kaj sem imel v mislih kot namen te teme, vi pa seveda počnite kar želite.

V sosednji temi o migrantih pri nas se pa lepi tudi stvari o migrantih drugod enostavno zato, ker ne obstaja namenska tema za migrante v Italiji, Španiji, Franciji, Nemčiji, na Nizozemskem in na Švedskem pa še kje, poleg tega pa se stvari, ki se dogajajo zaradi prisotnosti migrantov drugod že začenjajo zaradi vedno večje koncentracije le-teh dogajati tudi pri nas tako da obstajata tako posredna kot neposredna povezanost.