Lepote multikulturnosti 4

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.221
697
113
Glede na raziskave predvidevajo, da je imel homo erectus barvo kože približno tako, kot recimo aborigini. Toliko sem si zapomnil, ko sem enkrat bral ene članke o času neandertalca in homo erectusa. Vedo pa ne.

Barva kože je najmanj pomebna zadeva, saj je samo posledica genetike in podnebja. Pomembno je bolj, ali tvoja država promovira religijo kot poememben del političnega oz. družbenega sistema (Iran, Vatikan recimo) in uporablja neke bibilije/korane za osnovno pri pisanju družbenih pravil.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.726
862
113
Tam ni bil rasizem. Temveč pobijanje na osnovi narodov. Sta razlicne jezikovne skupine.
Oxford tako pravi:
racism
noun
prejudice, discrimination, or antagonism by an individual, community, or institution against a person or people on the basis of their membership of a particular racial or ethnic group, typically one that is a minority or marginalized.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.487
-8.404
113
Glede na raziskave predvidevajo, da je imel homo erectus barvo kože približno tako, kot recimo aborigini. Toliko sem si zapomnil, ko sem enkrat bral ene članke o času neandertalca in homo erectusa. Vedo pa ne.
Ma preko genetike se kar dobro že ve.

Grupa, ki je naselila Z Evrope, ter nato šla tudi na sever, je bila zelo na sveže z Afrike. Tako da so skandinavijo poselili kar fejst temni prebivalci. Le ti so se malo kasneje premešali s prišleki z vzhoda, ki so že bili bolj beli. Tam 2000-3000 let je trajalo, da so se skandinavci z mešanjem, ter evolucijskim pritiskom posvetlili.

Archaeogenetic-analysis-of-human-skin-pigmentation-in-Europe-with-Asia-geographic-extension.png
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri in cappy

jezek

Guru
24. jul 2008
2.787
1.333
113
Ne vem zakaj lepite te videe. Aktivno pricnite pred svojim pragom. Pac zavrnes vse storitve gradbincev in podobnega ce pridejo brez plusića oko vrata. Ne greš v lokal, katerga čuva lunca. Zvečer oprezaš za njihovimi mladimi puncami in jih s katoliškim tiče spraviš na Pravo pot. Če nimaš nič od tega na voljo....greš po mestu in prefukaš enega zelenega. 1 na dan...pa se bo scasoma poznalo...
 
  • Haha
Reactions: sixpower

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.729
4.041
113
Ne vem zakaj lepite te videe. Aktivno pricnite pred svojim pragom. Pac zavrnes vse storitve gradbincev in podobnega ce pridejo brez plusića oko vrata. Ne greš v lokal, katerga čuva lunca. Zvečer oprezaš za njihovimi mladimi puncami in jih s katoliškim tiče spraviš na Pravo pot. Če nimaš nič od tega na voljo....greš po mestu in prefukaš enega zelenega. 1 na dan...pa se bo scasoma poznalo...
kaj bluziš, ko prefukaš zažganca je tako
Novinarji Nacionalne tiskovne agencije (NTA) so obiskali G. B., fanta iz Postojne, ki ga je medijski mainstream pred dnevi obtožil, da je pretepel dva migranta iz Afganistana. Izkazalo se je, da se je 16-letni Postojnčan postavil za svojo 13-letno sestro, ki sta jo migranta nadlegovala.

po vseh medijih te vlačijo....... problem je ker ti si na prvi strani!
Kozjejebci ponavadi ne delejo, bab pa skoraj ni...

zanimivo klamfanje.....
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.148
3.830
113
Ljubljana
hmpg.net
Šokantno res.
Posnetki policije prikazujejo akcije, ko so ulovili tatove dragih ur, kar se v Londonu pojavlja od leta 2022. Rolex, Patek in slicne, 300.njih, v vrednosti 4 mio£.
27 aretiranih 21 obsojenih. Nikjer niso podarjali migrantov, imenovali so jih Rolex rippers.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.273
5.532
113
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.422
3.264
113