Lepote multikulturnosti 4

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
751
870
93
To ti misliš! Še privilegirani Ukrajinci ga ne dobijo kar tako. Bi ti pa privoščil vsaj eno noč hotelske nastanitve v azilnem domu, še raje v tistem postojnskem. :nigladek:
Ukrajinci so belci in posledično v tem "krasnem novem svetu" niso priviligirani.

Vse kar plačujemo davkoplačevalci za brezdelneže je hotel.

In preden začneš obračati moje besede, Ukrajinci niso brezdelneži.
Ukrajinski moški se bojujejo za svojo domovino, medtem, ko so ženske, otroci in starejši zbežali an varno. Pa pazi, večina jih je imela prej službo.
Črni in obrezani pa pridejo sem z namenom izkoriščanja naše sociale. in pazi to in to so samo moški, med njimi ni žensk, a ni to čudno? :evil:

Sem te pa že zadnjič opozoril, da preveč vrtanja škodi. Ko enkrat prideš do možganov, ti načne razum.

PS bom dobil odgovore na vprašanja?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness in 8888

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Na butasta vprašanja nimam odgovorov. Med migranti pa res ni žensk in otrok. Kdo neki je pred časom utonil na Dragonji in kdo ga je nosil? Po tvoje ziher travestit. :nigladek:
Pa pri 28 azilih, ki jih je lani podelila država, bodo propadle vse naše socialne službe. :nigladek: Pa kolikor vem, vsi ti azilanti delajo ali pa se šolajo.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N in Morgoth

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
751
870
93
Na butasta vprašanja nimam odgovorov. Med migranti pa res ni žensk in otrok. Kdo neki je pred časom utonil na Dragonji in kdo ga je nosil? Po tvoje ziher travestit. :nigladek:
Pa pri 28 azilih, ki jih je lani podelila država, bodo propadle vse naše socialne službe. :nigladek: Pa kolikor vem, vsi ti azilanti delajo ali pa se šolajo.
Ko nimaš odgovora, oziroma nočeš priznati, da nimaš prav, je pa kar naenkrat vprašanje butasto :valjamse:
Drugače butastih vprašanj ni, so samo butasti odgovori:D
Za vrtanje je pa Makita veliko boljša od prsta ;)
1659289013967.png
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.204
677
113
Sej to je narobe. Migrante takoj vklkucit v javna dela in s tem bi lahko zaceli prvi korak integracije pa se kaksen euro bi dobili. Mi jih pa futramo, damo postlo, zapiramo, namesto da bi jih izkoristili tam kjer manjka delovne sile. Ce lahko revoz pobere avtobus delavcev, bi jih pa se Snaga in druga javna podjetja. In kdor se izkaze, dobi plus tocke pri vlogi za azil. Ljudje so v osnovi narejeni da delajo, mi jih pa zapiramo.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.204
677
113
Sola se manj kot 10% azilantov, ker jim ni v interesu. Mi sko hodil v povprecji vsaj 12 let v solo oz se vec ker faks je pr nas 30% ga zakljuvi, povprecen migrant pa do 20 leta cca 4 leta afriske oz axijske sole, kjer komaj znajo pisat in brat. Solat te ljudi v startu je nesmiselno, ker je praksa vec vredna pri nizkokvalificirani delovni sili. In to pac lahko delajo. Problem.je ker nas NVO prepricuje, da bodo oni nas temelj gospodarstva in brez njih ne gre. V resnici pa za prrprosta dela so, kompleksna pa osvoji mogoce 1%.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
751
870
93
Problem je že v tem, da v Evropo hodijo sami taki, ki z nami niso kompatibilni in s prepričanji ki sodijo v zgodnji srednji vek.
Hodijo pa zato, ker jih sprejemamo odprtih rok in vejo, da jim ne bo treba delati.
Azil bi moral biti samo za državljane prve ali pa izjemoma druge sosednje države.
To, da se sprejme nekoga, ki pride od 4000km stran, brez dokumentov je pa norost, ne samo debilizem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in map

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.204
677
113
Ma ne vem, v ZDA imajo veliko uspesnih migrantov ki so prisli ilegalno , je pa res, da ce delas neumnosti te strpajo v arest in izzenejo, kar je pravilno. Pr nas pa 34 prekrskov pa si se kr v postopku za azil. Kompatibilnost je pa tudi pomembna, recimo v ZDA vecino migrirajo katoliki, pri nas pa muslimani kar je zelo nekompatibilno z nasimi vrednotami.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
ne bi rad pametoval... ampak, čist tko simpl:

nekdo, ki prečka ilegalno pol sveta, plača vse mogoče vsem mogočim šmuglarjem, kar jih je, prekrši vso mogočo zakonodajo... pa kaj vem kaj še...
a res mislite, da to počne za to, da bo tukaj jarke kopal al pa riti brisal v domu upokojencev?

ni glih preprosto še manj pa poceni plavat čez kolpo, ograja gor al pa dol

ne vem no, po mojem ga kakšen mal višji cilj žene ne glih srčna želja po krampu made in žermani...
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.204
677
113
Zanimivo je, da vecinoma pizd.ijo da so sami siptarji v gradbenistvu, Slovenci pa pac nocjo delat teh del in so raje na mamini sisi ali pa sociali. Zato pac rabis migrante, pa ce se tok pljuvas po njih. Se mi zdi pa da je ta willkommen politika zgresna, ker ustvarja lazno upanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: corsol in jonny77

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.201
4.671
113
Zanimivo je, da vecinoma pizd.ijo da so sami siptarji v gradbenistvu, Slovenci pa pac nocjo delat teh del in so raje na mamini sisi ali pa sociali. Zato pac rabis migrante, pa ce se tok pljuvas po njih. Se mi zdi pa da je ta willkommen politika zgresna, ker ustvarja lazno upanje.
Šiptarji niso ilegalni migranti. So kar lepo legalno zaprosili za delovno vizo in dovoljenje za prebivanje, preden so prišli sem.
 
Je ta ulični prodajalec kdaj plačal kak davek. verjetno ni. Jest si ne upam tega it, te črni pa brez problema. na koncu jih pa še razni nevladniki zastopajo in na račun njihove bede izsilijo privilegje, ki jih drugi nimamo. Ne rečem, da gi bla treba ubit, ampak dat lekcijo kako te zadeve tukaj laufajo. In to je tem opicam težko vbit v glavo. ja, živela obogatitev in integracija.

v bistvu je blo neki podobnega po Gorizii, recimo kak coop, famila, lidl so bili kar nevarni, amapk se je zadeva nekako umirila oz preselila drugam, je blo pa to nekaj let nazaj. Drugače si mel te "trgovce" , ki so ti prodajali vozičke, pomagali nalagat v avto, seveda proti kakemu plačilu...bli so tam dan in noč, pa nekako si se jih zlo težko otresel.....in ko se ti tak nariše na dokaj praznem parkplacu tam pa maš mamico 55,60 let staro ki nalaga fasungo v avto....ni nujno da se bo lepo končalo

ne zagovarjam kar je mož naredu, daleč od tega, sam verjento bi bilo fino malo prečekirat kaj vse se je na tej ulici in njeni okolici dogajalo, kako je bilo s temi trgovci itd.... zelo verjento da ni vse črno belo kot se zdi iz napisanega
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
https://www.rtvslo.si/slovenija/let...-mnz-pripravlja-migracijsko-strategijo/635926
No zdaj bomo pa Slovenci dokončno postali drugorazredni državljani:bonk:
Ko čustveno nestabilne babe prevzamejo migracijsko politiko, je lahko samo potop - danke Mama Merkel:bonk::

Celovita migracijska strategija
Ti podatki torej potrjujejo, da migracij ne smemo jemati kot grožnjo, je dejala Simona Zavratnik iz kabineta ministrice za notranje zadeve. Poudarila je, da so migracije stalnica človeških družb, globalizacija je odprla številne poti in s tem so migracije postale bolj kompleksne. "Zato jih moramo drugače obravnavati. Na ministrstvu smo oblikovali strokovno telo, ki izhaja iz treh principov – zagotavljanja varnosti, vključenosti in solidarnosti," je povzela.

Do zdaj so že imeli nekaj sestankov z različnimi deležniki, tudi z župani občin ob meji. V pripravi na ministrstvu za notranje zadeve je namreč celovita migracijska strategija. Napovedala je konkretne korake do konca leta.

"Obravnavali bomo različne oblike migrantov, prosilcev za azil ali začasno zaščito. Nikogar ne bomo klasificirali na 'manj ali bolj podobne nam'. Temelj so človekove pravice," je poudarila.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
juhu, koncno bodo tudi pri nas refjudžis uelkom, skrajni čas, sam mal se čez center ljubljane sprehodiš pa vidiš kakšna kulturna obogatitev so pohabljeni fehtarji, in zadeti črnuhi, ki gledajo kje bojo kaj spizdili za našo zadrto družbo, zakon!!! :cheer: