Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
niggaswildin.jpg


giphy.gif
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
750
869
93
Njim je pač vse dovoljeno. Pred kratkim sem bil priča kako je skupina zažganih šla na trolo skozi sredinska vrata v centru Lj. Šofer jih je videl, ampak ni naredil nič. Vsi ostali so lahko plačali, ta zažgani pa ne.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Zmagovalka WTA turnirja GS New York je Emma Raducanu. Čestitala ji je tudi kraljican in seveda Boris.

Oče Ion Raducanu je iz Bukarešte
Mama Renee je iz Shenyanga.

Rojena v Kanadi.

Pri nas se pa najdejo geniji, ki očitajo Ć Dončiću.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice
I

Izbrisan uporabnik #9334

Nič niste Ferda in njegove somišljenike dobili na laži. Ferdo poroča o real time, ti poročaš o strahovih, švedi imajo pa kasno paljenje. Itak :nigladek: . Pa Merkelca tudi.

Saj ni problema, pametno je biti malo konzervativen (previden), imaš manj problemov v življenju. Pa zato ni treba biti Meta Malus, itd. Oz. zato se izbere starejšega za vodjo in ne mladega junca. Če nastaviš pa babo za šefa ... dobiš pa Evropo danes, ki jo hudič pošteno voha. Na vseh ravneh :( .
 
Nazadnje uredil moderator:

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.200
670
113
Ce bi v njihovi domacem kraju Tuniziji,Maroku ali podobno udaril policista, bi dubu take batine od policije, da nikol bi ne bi pomislil na kaj takega. EU policisti jih pa bozajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in 8888

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
750
869
93
to je sam za policijo no go cona, ostali se lahko tam gibamo.
A boš enakega mnenja, ko ti bo en zapečenec zelo vztrajno začel "prodajati" orglice narejene iz vrvi za 50€ v taki no-go coni? V primeru, da boš imel srečo seveda. V bolj nesrečnem primeru ti bo pa tiščal nož v rebra in zahteval teh 50€.