kupujem navigacijo

vr46

Zelenc'
22. nov 2011
3
0
1
kupujem navigacijo in zanima me kaj priporočate oz kaj je trenutno najboljše na trgu:)
trenutno gledam NAVON N760 oz NAVIGON 70 PREMIUM.
katera je boljša, kakšno priporočate?
hvala za odgovore!
 

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
Če nimaš cilja točno kupit tele dve navigaciji, ti priporočam Wayteq ( Klik )
Ne bo ti žal.
cheer.gif
 

vr46

Zelenc'
22. nov 2011
3
0
1
nimam cilja kupit tisti dve navigaciji bolj me zanimajo mnenja.. glede Wayteqa kateri model priporočaš? ima slo meni?
hvala še 1x
smile-1.gif
 

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
Vse je odvisno, ka rabiš. 5colski modeli so X960-bt (bluetooth, fm oddajnik, možna povezava z internetom), X950-hd.
So še tut 4,3colski modeli, ampak v ceni ni take velike razlike, tako da se bolj splača 5ko kupit (odvisno, kak ti paše). Dokupiš si še lahko TMC anteno za sprejemanje prometnih informacij.
Sam navigacijski program je iGo Primo v slovenščini, zemljevidi so odlični, prav tako kot vodenje. Vse to si naložiš sam.
Sama navigacija omogoča predvajanje videjev, mp3, el. knjig, igranje iger... Avtonomija baterije ni najbolj na vrhuncu, ampak je tak skos vštekana v avtu.
Sam mam X990, ampak teh ne prodajajo več, in mi ni žal za ta nakup.

Drugače pa si preberi ono temo, v vsakem primeru pa imaš online podporo za vsa vprašanja na forumu.
 

globus1

Pripravnik
18. sep 2007
57
0
6
Naj dodam, da ima trgovina tudi dobro poprodajno podporo. Zgubil sem stylus, zato sem jim napisal mail, da bi kupil novega pa so mi ga kar brezplačno poslali.
 

vr46

Zelenc'
22. nov 2011
3
0
1
sem naročil wayteq X960-bt brez navigacijskega programa+tmc antena+senčnik+napajalnik 220v 153€
smile-1.gif