kupil sem philips tv

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
In sicer tale .

To je moj prvi tv in o tem nimam pojma, kot laik sem ga kupil na podlagi priporočil prijateljev prej sem filme gledal samo na računalniku.

Vse ok, danes pa poskusim priklopit zunanji disk in sem šokiran, večina filmov mi ne deluje slika šteka, zvok zamika, nekaterih sploh ne zazna... kvalitete so večinoma neke slabše naprimer dvdrip xvid in podobno...

Ali je logično da mi to nebo delalo ali v čem je problem?
Z istim diskom in istimi filmi je na nekem samsungu delalo brezhibno.

Če sprašujem gluposti se opravičujem ampak res nimam pojma
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

hermann

Guru
19. mar 2014
9.359
6.012
113
Zelo slabe prijatelje imaš. Pri takih sovražnikov sploh ne potrebuješ.
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Ok. Pa kaj bol specifičnega? Kaj točno mu manjka (razen proizvajalca), katere specifikacije naj gledam, s čim naj ga zamenjam??
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Jest mam Philipsa že par let in mi vsi filmi iz prenosnega diska delajo in nobenih težav s tv-jem zaenkrat. Probi ga update-at če je kakšen nov SW zunaj.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.359
6.012
113
Citat:
Uporabnik axeton pravi:
Ok. Pa kaj bol specifičnega? Kaj točno mu manjka (razen proizvajalca), katere specifikacije naj gledam, s čim naj ga zamenjam??

Če hočeš imet tv za gledanje filmov potem sta samsung in lg varna izbira. V bistvu, če hočeš tv kakorkoli uporabljat, potem pač ne gledaš philipsa. Specifikacije so pa nepomembne, ker jih imajo vsi.
 

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
Z android tv-ji nimam izkušenj... ampak ker je android in vidim, da podpira play... torej naloži, mx player, xbmc itn. Torej bi moglo z drugim playerjem + kodeki, tekoče delovati.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.359
6.012
113
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Jest mam Philipsa že par let in mi vsi filmi iz prenosnega diska delajo in nobenih težav s tv-jem zaenkrat. Probi ga update-at če je kakšen nov SW zunaj.

Taki ste pa sploh najhujši, ko se oglasite v temah o novih philipsovih tvjih. Absolutno nič ne pomagate revežu, ki je kupil kitajski polizdelek.

Philipsovim tvjem od modelskega leta 2013 naprej do delovanja ne pomaga nobena posodobitev. Med posodobitvami je samo razlika ali dela slabo, katastrofalno ali pa popolnoma nič.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.639
6.045
113
pri taščici
Kako ze gre tista?
Stavba se podre, pa pridejo pesek zelezo in cement na sodišče. Sodnica vprasa kdo je kriv. Pa cement odgovori. Ce me prej niste mesali zraven, me tudi sedaj ni treba.
Torej, vprašaj prijatelje. Na alterju bos tezko nasel temo kjer hvalijo philipsa.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.359
6.012
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Na alterju bos tezko nasel temo kjer hvalijo philipsa.

hja, tudi na alterju so bili ljudje zadovoljni s starimi philipsi, še posebej tistimi z ambilightom, preden so jih kupili kitajci...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.639
6.045
113
pri taščici
So bili
Vecina uporabnikov ne ve da obstaja iskalnik, kaj sele da bi zacela brati 8 let stare teme na alterju, ki bi jih pokazal iskalnik.
Kot bi kupoval avto, pa bral teste od kocij
wink-1.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Poklici nazaj in povej, da ti ne dela nic in zelis zamenjavo za Tv, na katerem bo delalo, kar pise pod specifikacijami
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Pred poletnimi dopusti sem v Italiji kupoval tv. Cena in velikost ogledanega Philipsa mi je zelo ustrezala..po par besedah z prodajalcem je z Philipsom bilo na hitro konec ,jasno mi je povedal tocno to kar opisuje avtor teme ..ne predvaja pol videov ,problemi z kodeki...tako da sem vzel Samsuga ki dela v nulo vse.
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Ta problem sem rešil s pomočjo androida kot ste mi svetovali, na google play je dosti uporabnih aplikacijij ki sem jih preprobal, Kodi
Player me je rešil vseh težav, zelo praktičen za pregledovanje vseh multimedij, filmi sedaj delujejo brez problema, podnapise najde tudi če niso točno skupaj s filmom.

Uglavnem ta problem rešen in menjava zaenkrat opuščena, ali naj vseeno raje zamenjam za samsunga al neki kaj menite?
 
13. jul 2011
2.677
625
113
ksz

ampak, če gre za Android TV, potem je važna zgolj strojna opremljenost in kvaliteta izdelave. Za to, kaj bo predvajal in česa ne je odgovoren Google in razvijalci aplikacij. Ali sem kaj spregledal?
Sprašujem, ker bom v kratkem verjetno tudi sam menjal TV in se zaenkrat ogrevam v smeri Android TV in je nekako pri Philipsu največja izbira teh.
 
22. jul 2007
12.985
1.384
113
123
Tako je, android aplikacij je trenutno samo par % od tistega kaj vse ponuja play, tako da ne boš preveč razočaran glede pomanjkanja aplikacij katere si navajen iz telefona.
spisek appov , pa še te ni nujno da vse delujejo
wink-1.gif
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Samo Samsunga UHD ni za tako malo denarja.

Se zavedam. In kaj bi bilo solidnega od samsunga diagonale vsaj 100 in z androidom?