Kuhinjska napa in pomivlano korito...

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Makovec pa vem, kje je...čisto blizu mene
smile-1.gif


Korito bi verjetno vzela v kakih sivih odtenkih, oziroma v stilu pulta, ki pa bo bolj svetel - najbolj všeč so mi ti belo-sivi kamni...da ne pride preveč temno...kuhinja bo namreč majhni L in temni odtenki ne grejo ravno v majhen prostor...pa še meni so všeč svetle barve
smile-1.gif


Drugače pa imava neke ponudbe za pohorski tonalit...vsaj za stopnišča in okenske police
smile-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Men pa recimo resnicno ni jasno kako imate lahko samo eno korito ali pa zraven se odcejevelanik ce imas pa lahko dvojno korito in zlagas posodo v drugi del kjer se posoda odceja.NI mi jasno kako naj bi tisti odcejevalnik na visini pulta deloval.
Sploh pa kako se znajdete tisti z enim koritom in se tistim nekim okroglim in majhnim,posoda je vsakodnevno opravilo in zato mora biti tudi korito temu podobno,ne pa kod da imas jahto in v kuhinji provizoricno koritno luknjo siroko 30cm.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Ja a če imaš na drugi strani pod pomivalnim koritom - omarico pomivalni stroj imaš lahko zraven poglobljeno korito...ker jst živim v prepričanju, da če je na eni strani pomivalec, imaš lahko le odcejalnik...?
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
To nevem mi smo imeli pomivalca zraven.Nima veze pomivalc,to kar sem napisal sem ze preveckrat videl tko da mi resnicno ni jasna ta funkcionalnost odcejevalnika,sploh nevem kako posoda gor stoji.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
KSZ

Nekako sva izbrala napo Faber Glassy 60cm Inox, cena pride okrog 350 EUR.
A bi raje priporočali kakšno drugo (obvezno 60cm)?
Malce sva pogledala tudi za napami z elektronskim upravljanjem, kar meni super sede, ampak ni vredno 150 EUR doplačila. Se dobi kakšna napa z elektronskim upravljanjem za ceno okrog 350 EUR?

Še slika nape:

246758-res.jpg
 

Priponke

  • 246758-res.jpg
    246758-res.jpg
    2,7 KB · Ogledi: 264

GTI_Fan

Pripravnik
1. sep 2007
245
0
16
A to ma tuch panel, uno črno? Tudi jaz sem gledal podobne variante, vendar me je odvrnilo predvsem to, da se vsak odtis pozna na črni svetleči podlagi... Pa še nisem bil v fazi kuhanja...
Drugače pa res luštna zadeva...