Kuhanje mule, jeza, ipd.

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
jnos
grin1.gif

LOL umiram
hysterical-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Se pravi, če te nekaj muči in te tip to vpraša...mu takoj poveš kaj je in ga ne ignoriraš, dokler 5-ič ne vpraša in popizdi.
grin1.gif

Ma kdo bo pa to 5x poslušu, to je treba takoj ustavt, klinc tipe je treba non stop na prvi napaki napizdit, da se mu še en teden rola un cvileči glas v bobnčkih
jezen.gif



majči
roza.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
ja itak, sam si me spet ti prehitela, bič
evil.gif
(pepca)


majč
 
Nazadnje uredil moderator:

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Ljudstvo je povedalo svoje, zdej imam neko veljavo na forumu.
grin1.gif

Kar tako naprej, naslednje leto bo tvoje
smile-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Se pravi, če te nekaj muči in te tip to vpraša...mu takoj poveš kaj je in ga ne ignoriraš, dokler 5-ič ne vpraša in popizdi.
grin1.gif

Ma kdo bo pa to 5x poslušu, to je treba takoj ustavt, klinc tipe je treba non stop na prvi napaki napizdit, da se mu še en teden rola un cvileči glas v bobnčkih
jezen.gif


majči
roza.gif

zato pa si srečno samska in bos tako tudi dalje. tecka jedna.
evil.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
je bilo samo tebi namenjeno.

uf, edit, zdej vidim da sta ze dve... multiplicirate se tecke jedne
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ne samo čebela, tudi tamara pa bitch se bodo lahko na stara leta dobivale na kavi in se smilile druga drugi.
evil.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
To pa ni res
grin1.gif
Kot je Tamara napisala je tukaj najbrž problem prenizke samozavesti. V podobni situaciji je pač treba reagirat tako, kot reagiraš, če se skregaš s kolegico/kolegom, kjer poveš kaj te moti, ne pa da kuhaš mulo.

Res pa jr, da to počne ogromno žensk, zato tudi sprašujem, zakaj tak odnos v tovrstnih situacijah.

LP

od kje ste spet prvlekle da gre za pomankanje samozavesti??
bonk.gif


take izpade sem doživel od tistih ki niso mele problemov s samozavestjo
smirk-1.gif



je pa zanimivo, da nobena forumašica tega ne počne ( samo škorp je priznala). zdej al so tok popolne, al pa nakladajo
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Ma ne, pomoje je podobno kot pri ostalih ženskah, da če jih v "normalnem" stanju vprašaš o tem, so itak vse proti, ne podpirajo takega načina itd., ko pa enkrat začnejo "kuhat", pa kar lepo pozabijo na svoja prepičanja.

Obstajajo seveda tudi svetle izjeme, vendar v precej manjšem število kot bi sodil iz odgovorov naših forumašic.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
42
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
sej iz odgovorov naših forumašev bi človek razbral tut, da so vsi uibr lepi, pametni, postavni in oh in sploh za dol past, idealni partnerji...pa ko greš ven temu nekak ni tako....
smirk-1.gif


no, pa še on topic: midva z bivšim sva mela prvo leto zveze eno čudno igrco al kako bi človek temu rekel. On se je včasih kr zarad nečesa, ponavadi zaradi svojega pretiranega ljubosumja, razjezil in me totalno ignoriru. In prav, sem ga ignorirala nazaj...sej mi je blo hudo pa vse, ampak če se človek brez besede kar nekaj namrdne, ne mislim vanj drezat...se bo že ohladil. Ponavadi je to hlajenje trajalo kak dan, dva, najdlje mislim, da je blo tri dni
stupid-1.gif

No, kar mi je bilo pol vedno najbolj smešno, je blo to, da sem bla na konc vedno kao jst kriva- najprej ker sem ga razjezila, pol pa še zato, ker se nisem opravičla (se nisem mela niti zakaj, ponavadi še vedla nisem zarad česa se jezi). Aja, pa še zato, ker nisem jst ta prva nazaj poklicala
stupid-1.gif